Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték függő vagyok....

Szerencsejáték függő vagyok. Nem tudom kontrollálni, de nagyon ki akarok jönni. Hová forduljak?

Figyelt kérdés
Körülbelül hét éve csapott meg a szerencsejáték szele. Az online kaszinózás úgy szippantott be, hogy észre sem vettem. Először csak pár ezret tettem fel, nyertem is és úgy éreztem, hogy megtaláltam végre, amit keresek. Aztán jöttek a nagy bukták. A fizetésem sokszor a kiutalás napján már eltűnt, mert egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne játsszak pár kört, amiből aztán sokszor egész estés gép előtt feszengés lett. Beteg vagyok ebben biztos vagyok. Tudom, hogy rosszul jövök ki a dologból, de nem bírok magammal, egyszerűen azt súgja az agyam, hogy játszanom kell, mert most biztosan jól jövök ki. Azóta hitelem van, amit törlesztek, az autómat olcsóbbra cseréltem, a magánéletem teljesen ráment a dologra. Jelen sorokat is egy alapos bukta után írom, már alig van pénzem. Félek, mert tudom, hogy holnap megint meggyőzöm magam, hogy fizessek be és játsszak. Szégyellem magam, de gyenge vagyok. Segítség kell!! Mit tegyek? Mintha nem én irányítanám magam, egyszerűen képtelen vagyok megállni! Azt hiszem nagyon nem lesz jó vége a dolognak.

2017. márc. 24. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ők segítenek: [link]
2017. márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el Csernushoz, bár egy kissé drága, de tuti leszoktat.
2017. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez és/vagy pszichológushoz.
2017. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!