Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Evés zavar lenne? Vagy valamif...

Evés zavar lenne? Vagy valamiféle mánia? Volt más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vettem észre hogy az evés nagyon nagyon fontossá vált az életemben. Utólag belegobdolva ez az állapot már legalább két éve fennáll. Szinte elsődleges fontosságú az evés. Ha például kimarad egy étkezés az már felér egy traumával. Ingerlékeny leszek, ideges. Ha nem úgy zajlik le ahogy elvárnám akkor is. Mindennek az asztalon kell lennie szép rendben közben zene vagy egy film vagy tv, nyugalom béke. Ha olyan az étel amit szeretek akkor akár rosszullétig eszek, ha meg nem kedvelem eltelik úgy egy nap hogy nem is eszek semmit ( bár akkor veszek magamnak valamit ; még tanulok, a szüleimmel élek mielőtt valaki megkérdezné). Egyszóval kardinális kérdés az evés és úgy érzem muszáj mállandóan ennem. Nem csokit meg chipset és nem vagyok kövér 160/45 18/l. Van valaki hasonló cipőben? Lelki probléma lehet?

2017. márc. 18. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább szólni akar a tested, hogy kórosan sovány vagy
2017. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben én örülnék, hogy nem hízok... Én 167 cm vagyok de mindent megadnék, hogy megint 45 kg legyek
2017. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!