Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már valamilyen betegség?...

Ez már valamilyen betegség? 13/l (Többi lent)

Figyelt kérdés

El vagyok zárkózva az emberektől, beszélni csak azzal merek, akit már régebb óta ismerek. Nincs egy barátnőm sem, szerintem nem is lesz soha. A felnőtteknek alig merek a szemébe nézni, néha egy pillanatra sikerül, de több ideig nem. Az egész suliban csak egy ember van, akivel néha tudok beszélgetni. Régebben az interneten is többet chateltem, most szinte soha, mert félek, hogy hülyeséget írok.. Otthon minden teljesen más, ott teljesen normálisan viselkedek, csak suliban van ez.. Tudom, most csak annyit fogtok mondani, hogy menjek pszichológushoz, de a szüleim úgysem visznek el..

Ez milyen betegség lehet? Autizmus? Vagy mi? :(


2017. márc. 25. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongás
2017. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem is lesz soha"

Ha előre eldöntöd biztos, hogy nem. Bevonzod ezeket a dolgokat. Tudat alatt teszel érte hogy ebben igazad is legyen. Pozitívabban kell gondolkodni. Ha nem megy akkor tényleg csak annyit lehet mondani hogy kérj segítséget.

2017. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!