Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszichologushoz...

Szerintetek pszichologushoz kene mennem?

Figyelt kérdés

Mindig csak faj a hasam mert annyira izgulok dogak miatt meg igy mindnert es a haziorvos azt mondta hogy szerinte el kene menni es segitene lekuzdeni ezt

De nem tudom mert miva ha kiderul es emiatt majd leneznek az emberek? Vagy szerintetek hasznalna?



2017. márc. 27. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem akkor mit kene tenni?
2017. márc. 27. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki lenéz, mert pszichologushoz jarsz, azzal eleve nem is baratkoznek.

Ha beteg vagy, szakemberhez mesz. Nem csak akkor ha a labadat töröd, mert a mentalis betegseg is letezö dolog, csak nem latod a sebeket.

2017. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Vagy meg kéne tanulnod meditálni ;)
2017. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Édesanyáddal nem tudnál erről beszélgetni? Helyre kéne tenni a fejedben a dolgokat. egy dolgozat nem annyira fontos, ha nem lesz ötös, hát nagy cucc, majd a következő jobban sikerül. Készülj fel, tanulj képességeid szerint, és kész. Nem kell mindenkinek kitűnőnek lenni. az a lényeg, hogy legyen valami, ami érdekel, amiben jó vagy, zene vagy matek vagy állatok szeretete vagy főzés vagy barkács vagy kertészet vagy akármi, amit jól tudsz, nem kell mindenben annyira jónak lenni. Pszichológushoz elmenni nem szégyen. Egy cseppet sem. De hátha anyukád segitsége is elég lenne.
2017. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Három évig jártam pszichológushoz és csak az tudott róla, akinek én elmondtam.

2. Szakemberhez fordulni, segítséget kérni nem szégyen. Az nagyobb szégyen, amikor valakitől már egyértelműen szenved a környezete, már mindenki mondja neki, hogy menjen szakemberhez, mégsem teszi.

2017. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!