Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalt az anyám és ilyen...

Meghalt az anyám és ilyen tévképzetei voltak előtte, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Súlyos rákbeteg volt és volt néhány hallucináció féléje.

Kórházba kerülése előtt éjszaka felült és az ágyon ülve keresett egy dobozt. Azt mondta, hogy egy olyan dobozt keres amibe vagy videokazettát, vagy gyümölcsöt kell tenni és azt kell ajándékba adni. Ha nem adjuk ajándékba valakinek akkor a gyümölcs elrothad, a kazetta pedig elporlad. Ez után hátradőlt és elaludt. Pár nappal később mondta talán nappal nem is éjszaka, hogy megtalált a dobozt, ott volt a lábánál. Fogalmunk sincs miről beszélhetett, de magánál volt mert kérdezett tőle az apám. (milyen doboz, hol van a doboz stb még éjjel)

Aztán halála előtt 1-2 nappal olyanokat mondott amikor látogattuk, hogy szépet lát, virágokat, csak úgy random elkezdett számolni, zöldségeket sorolt egymás után, mondta, hogy a vitrinben van a betű. Nem mindig volt ilyen, volt amikor "visszakapcsolt" csak egyre gyakoribbak voltak ezek a látomások, vagy fogalmam sincs, hogy mik lehettek ezek. Van ezeknek értelmük? Vagy csak már annyira zavart volt, hogy csak beszélt összefüggéstelenül.

Az egyik utolsó alkalommal amikor bementünk hozzá a kórterem előtt hallottuk, hogy beszélget valakivel, és kimondta,a húgom nevét és azt, hogy 18, beértünk a kórterembe de nem volt ott senki csak ő. Lehet odaképzelt valakit? A húgomnak egyébként nyáron lesz a 18. születésnapja.

Olvastam ilyen jelenségekről, hogy ilyenkor már a "két világ között van" stb, de én ezekben nem hiszek. De ha esetleg ezeknek a dolgoknak van értelmük jó lenne megtudni.

Az anyám egyébként fiatal volt, szóval az öregkori demencia nem állt még fenn.



2017. márc. 28. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen vannak ilyen esetek

van aki az Angyalokkal beszél már


vagy akár a Jó Istennel ! Kell Imádkozni


Imádkozni vagy imátkozni? Hogy írják helyesen? - Gyakori kérdések

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Translate this page



itt van , nem én találtam ki

ez megtörtént eset


https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc


A mennyország igazságai

Szabad Gondolat

a youtube- oldalon


Gavril -Gábor egy másik előadását itt lehet meghallgatni:

1. rész: https://www.youtube.com/watch?v=IR14YMF2-7g

2. rész: https://www.youtube.com/watch?v=GOuokLXZzQw

2017. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasgass a tobozmirigyről és a DMT-ről, érdekes dolog. :)

Sajnálom anyukádat, fogadd részvétemet.


[link]

2017. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Figyelj, gondolom, tele volt nyomva fájdalomcsillapítókkal, akár drogokkal is (morfium). Végstádiumban már szinte korlátlan mennyiségben adják, nem törődve az esetleges mellékhatásokkal. Ezek a szerek pedig simán okozhatnak hallucinációkat is.

2017. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Részvétem! :( Szegény anyukád. Az én édesanyám is rákos aganatban hunyt el, de ő nem volt ilyen elme állapotban, hirtelen halt meg, tüdőembólia vitte el. De gondolj bele abba is, hogy haldokolt már anyukád, ezek mellett a gyógyszerek, nagyon is kihatnak az agyi, viselkedési dolgokra, nem kell hozzá demensnek lenni. Vagy elég ha agydaganatos volt.
2017. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Topozmirigy, nyugtatók, drogok, + a haláltól való rettegésbe is durván bele lehet őrülni... ezt sajnos láttam közelről sok embernél...
2017. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétemet.

Sajnos ez a már haldokló embereknél előfordul,ilyenkor lehet tudni már hogy ő már " nem itt van" ugymondd.Az én papám,mamám is félre beszélt a halálos ágyukon.Sok betegnél van ez sajnos nem kell ebbe többet belegondolni :(

2017. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jeverezi ***** válasza:
Ez a haldoklás velejárója úgymond. Az agya tönkrement úgymond anyukádnak és emiatt halucinált és voltak téveszméi. Esetleg kapott morfiumot vagy valami hasonló opioid fájdalomcsillapítót? Mert az is okozhat ilyeneket nagy dózisban
2017. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!