Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyarországon írhatnak fel...

Magyarországon írhatnak fel amfetamin tartalmú készítményt gyógyszerként?

Figyelt kérdés

Most megyek először pszichiáterhez (SZTK), már évek óta el kellett volna mennem, de csak most szántam rá magam. Más élethelyzet hozta úgy, hogy volt lehetőségem kipróbálni az amfetamint, és nagyon sokat segített, felváltva frontinnal. Mivel egyelőre csak magam kísérletezgetek, így elismerem, hogy létezhet számomra egy jobb alternatíva, de tudom, hogy külföldön alkalmazzák ezt a szert különböző betegségek gyógyítására. Érdemes lenne ezt megemlítenem majd a találkozó alkalmával? Illetve a pszichoterápián is gondolkoztam, ezzel kapcsolatban csak pár sort tudnátok írni, hogyan működik?


Köszönöm.


23/L



2017. márc. 30. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

23/f

Nem! Nem írnak fel ilyen káros drogokat! Csak sima nyugtató drogot meg hangulatjavítót.

2017. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
A pszichiátriai szerek mind károsak, elvileg nem is szabadna semmilyen mérget felírni(xanax,cypralex,prozac,stb.).
2017. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Ritalint felírhatják,de csak hiperaktivitásra.
2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Amfetamint itthon nem írnak fel.Nem ideális a súlyos mellékhatások,főleg kardiológiai,és a függőség potenciál miatt. Esetleg narkolepsziánál,valamint gyerekeknél súlyos figyelemzavar esetén írnak metilfenidátot.

A serkentők a pszichosis esélyét is fokozzák.

Megemlítheted,miért ne. De 99,99%-hogy nem írnak fel.

A hagyományos antidepresszánsok közt is van aktiválóbb,mint a fluoxetin,vagy a szertralin,azok jók,ha a fáradtság,motivációhiány vezető tünet.

2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Pszichózist a xanax és a többi szar fos is okozhat és ezek is addiktívak!

Lényegében az összes pszichiátriai szertől be lehet kattanni.

2017. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy én füvezés párti vagyok.
2017. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Rivotrilt szedek, meg Anaframilt. Semmi bajom tőlük. Ám láttátok milyen kulcsszavak vannak itt megadva?

-depresszió -öngyilkosság....

2017. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!