Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha egyáltalán nem...

Mit tegyek, ha egyáltalán nem tudom kezelni a stresszt?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy az egyetem nem könnyű, de azt érzem, hogy ez a szintű szorongás már nem normális. Szavakba nem tudom önteni mennyire rossz:/ Mit tegyek? A gyógynövènyes nyugtatóval kb.elmehetek a búsba:/
2017. ápr. 4. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szex pia drog
2017. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ez kicsit furcsa lesz, de ilyen szintű szorongás mellett nem érdekel a szex.:(
2017. ápr. 4. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichologus, valami oka biztos hogy van a kialakult szorongasnak.

Erdemes "kezeltetni" ha hosszu ideje fenn all.

Lehet nehany kezeles segitene mashogy latni a dolgokat

2017. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudatosítsd, hogy mit szeretnél és mit nem szeretnél, majd fogadd el a helyzetet amiben benne vagy.A stressz elnyomható, kezelhető erősebb szedatìv, hangulatjavító szerekkel de a probléma maga, gyökerében ugyanaz marad.

Tehàt rajtad àll, hogy mit szeretnél.Tudatosítani a jelenlegi helyzeted, körülményeid, hozzààllàsod, nézõpontod, majd megérteni, hogy ezek hatàsàra, illetve a túl sok informàció, esetleges megfelelesi kényszer hatàsàra, stresszelsz, és elvonatkoztatni ezektől, hogy lazíthass és fontossàgi sorrend te legyél, illetve az amit szeretsz.

Ihatsz nyugtató teàt, vannak nagyon jó komplex keverékek màr, de attól még nem vàltozik semmi, csak elodàzod sjàt magad megfigyelésének a lehetőségét.Tehàt szerintem fogadd el, hogy stresszelsz, és màr fele utat meg is tetted ahhoz, hogy ne stresszelj..Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ihatsz nyugtató teàt.Csak ha iszod, màr nem fogsz stresszelni,,és nevetsz ezen az egész stressz témàn.

2017. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!