Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem bírom a...

Mit tegyek ha nem bírom a munkahelyi stresszt?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg voltam éveken át. Képtelennek érzem magam újra a munkâm ellátására. Kemény harc volt kivakarnom magam régen abból a nehéz állapotból. Értetlenül állnak körülöttem a kollégák hogy meg sem közelítem azt a szintet amit eddig hoztam. Folyamatos ájulásérzettel küzdök. Nem mindig tudok figyelni arra plusszban hogy ellássam a feladataimat annyira kivesz belőlem minden energiát ez az egész rosszullét dolog.
2017. ápr. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd a leszázalékolásodat és menj rokkant nyugdíjba.
2017. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üzemorvossal beszélj, és lehet, hogy pszichiáter sem ártana, ha esetleg gyógyszeres kezelésre lenne szükséged. Ha nem túl durva a helyzet és kezelhető vagy, akkor el fogod tudni látni a munkádat.
2017. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért kell stresszelni?


szard le ki mit mond, ki mit gondolom, csináld amit kell közben ökörködj, röhögj. Mindegy az hogy hány éves vagy.



Én 9 éve vagyok egy munkahelyen, de jobban szeretek ott lenni mint itthon, ott szórakozatom magam, elvagyok, jövök megyek.


Mondjuk sor mellett soha nem dolgoztam, nem is fogok!

2017. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan a munkahelyi stressz teszi, és az életed más tényezői nem játszanak közre?


A legjobb a szakszerű segítség lenne, de hát ez sokszor abban áll, hogy tüneti kezelésként begyógyszerezik az embert. Amit tudok javasolni:

- meditáció, napi szinten

- testmozgás, leginkább valami intenzív sport, pl. futás

- nevetés, kikapcsolódás, minőségileg eltöltött szabadidő

- ha meg tudod oldani, rendezd el a munkahelyi környezetedet audio-szempontból, tehát ha csendre vágysz, próbáld megteremteni, ha zenére, akkor a kedvenc zenéidet hallgasd.


Évekig volt nagyon kemény munkahelyem, egyszer elvittek a mentők is, ezekkel sikerült szinten tartanom magam.

2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

1-es

ezért nem fognak leszázalékolni senkit, mert gyógyszerekkel tünetmentessé tehető.

És igen, szedjél antidepresszánst kérdező, ez az egyetlen megoldás.

2017. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm. A leszázalékolást nem tartom megoldásnak. Elfogadom hogy sok embernek segít a gyógyszer de én mindig ellene voltam. 31 éves vagyok. Egyszer sikerült már elérnem a tünetmentességet évekre. Bízom benne hogy sikerülni fog megint. Csak az akkori pszichológusom külföldön. Tb-s pszichiáterhez nem mennék, tb-s pszichológusok is túlterheltek.
2017. ápr. 13. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit dolgozol, az emberekkel való foglalkozás, ügyfélszolgálat belőlem pl. sokat kivett, és azt vettem észre, hogy nehezebben alszom, idegesebb vagyok, kerülöm az embereket, pedig eleinte lelkes voltam. Váltani is érdemes, és nem lehúzni egy életet egy helyen, ami kicsinál.
2017. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!