Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha abbahagyom az Olwexya...

Ha abbahagyom az Olwexya (SSRI) szedését, visszatérnek a kényszereim?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, akár ugyanezzel, akár más SSRI gyógyszerrel kapcsolatban.

2017. ápr. 16. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a tünetmentes időszakodba hogy tudod őket "helyretenni" magadba!
2017. ápr. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Vagy 1 honap mulva, vagy 1 ev mulva, vagy soha, vagy mas tunet jon...vagy semmi.

Pszichiatered mit mondott? Mert nekem azt amit fent irtam...nem lehet elore megmondani, de inkabb halgass ra az adagolas es a terapia idejet illetoen.

Amugy nem szoktak ezeket csak ugy abbahagyni, hanem inkabb szep lassan csokentik az adagot, orvosi kontroll, felugyelet alatt.

2017. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Olwexya nem ssri, hanem snri gyógyszer. Engem átállítottak 10 év után rá, de nem bírtam, ezért visszatértem az ssri-re...jobbulást neked!
2017. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!