Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a DP/DR egyik tünete...

Ez a DP/DR egyik tünete lehet? Vagy ha nem, akkor mi a bajom?

Figyelt kérdés

Februárban dp/dr-el diagnosztizált egy szakember. Megtanultam gyógyszer nélkül legyőzni ezt a betegséget (csökkentettem a tüneteket, elég alacsony számra). Azonban az elmúlt 1 hétben folyamatosan olyan érzésem van mintha "most kerültem volna ide, mit keresek itt" mint ha ájulásból hírtelen felkelnél és nem tudod hol vagy. Ez a "tünet" vagy nem tudom mi ez 3-4mp-ig szokott tartani, aztán feleszmélek, hogy hogy kerültem oda, mióta vagyok ott.

Nem tudtam máshogyan megfogalmazni de bízok benne valaki tud segíteni:)



2017. ápr. 17. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Teljesen jól fogalmaztál.Nekem nyugtató elvonás után jelentkeztek ilyen furi érzetek+DP/DR. A legfontosabb, hogy nyugodj meg! Ezek a tünetek nem veszélyesek, nem maradandók, és el fognak múlni. Gondolj arra, hogy csak az agyad szórakozik veled!Szinte biztos, hogy valamilyen szorongás generálja.Ha nagyon zavar, menj el egy szakemberhez.Ő valószínűleg nyugtatót és/vagy antidepresszáns fog felírni. A gyógyszerektől ne félj, csak vigyázz, hogy ne szokj hozzájuk, mert letenni nagyon nehéz, és ezek elvonási tünetei is a furcsa, zavart érzések, észlelések.Nézz utána a disszociációnak. Amit írtál, az is ilyesmi.
2017. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy sikerult enyhiteni?
2018. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!