Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 mg-os Atarax rendszertelen...

~Gold'Y# kérdése:

25 mg-os Atarax rendszertelen szedése (reggel:1/2, Este: 1/2) okozhat ilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél hónapja szedegetem ezeket a tablettákat. Nem túl rendszeresen, volt, hogy egyet kihagytam. Mostanában pedig van hogy Hajnali fél 1kor veszem be, van hogy este 10-kor. Reggel általában 7 óra 30-kor szedem be, mert ilyenkor indulok. Szóval, ha így szedem, akkor lehetnek ilyen tüneteim:


-Fejfájás egy ponton, ami ha felkelek akkor előjön, ha lefekszem akkor pedig elmúlik.

Nagyon aggaszt ez a fejfájás, mert már vagy 1 hete van nekem, és egyre jobban tartok attól, hogy ez agydaganat, mert ahogy olvastam a neten (tudom nem kellet volna, de megtettem) hasonlóak a tünetei. Szóval, okozhatja ezt?


(Igen, tudom hogy rendszeresen kéne szednem, amit mától be is tartok.)



2017. ápr. 23. 19:27
 1/1 anonim válasza:

Üdv! Gyógyszerleírást el kell olvasni.

[link]


Részlet ebből:


4. Lehetséges mellékhatások


...Nagyon gyakori (10-ből több, mint 1 beteget érint) mellékhatások: aluszékonyság

Gyakori (100-ból 1-10 beteget érint) mellékhatások: fejfájás, fáradtság, szájszárazság.


Vissza a dokihoz új gyógyszerért, ha nem oldható meg gyógyszerek nélkül vagy gyógynövény kivonatokból.

2017. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!