Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Atarax nyugtatóból vehetek be...

Atarax nyugtatóból vehetek be 4 darabot kezelés ellőt?

Figyelt kérdés

2 éve már hogy be törtem a fogam rögtön mentem is fogorvoshoz.

Megcsinálta a letört fogat. Majd ÉRZÉSTELÍTŐ nélkűl kí fúrta elől a fogam. Itt eszméletemet vesztettem. És a kórházban ébredtem.Majd vissza mentem egy másikhoz ott súlyosan szorongtam ki sem tudtam nyitni a számat nagyon reszkedtem. Nem nyúlt hozzám mert félt hogy megint elájulok. Azóta zárkózott lettem. Naponta csak pár mondatot beszélek. A lyuk amit ki fúrt fekte lett majd nagyobb lett és átment mellete lévő fogra, amin színten egy 2-3 mm lyuk alakult ki. Elmentem ezzel a problémával a háziorvoshoz aki pszihiátriára utalt be. Ott is nagyon szorongtam. Így nem jutottam semmire. Vissza mentem a háziorvoshoz aki Atarax 25mg tablettát írt fel. Elhatároztam hogy szerdán elmegyek de csak körűl néz a fogorvos a számban. Be vehetek egymás után 4 darab atarax 25 mg tablettát a szerdai fogorvosi vizsgálaton? Majd a kezeléseken is 4 darabot. Történhet valami ha 4 darabot veszek be? Számít ha nincs étvágyam naponta max. 1-2 zsemlét és max. ritkán fél liter vizet iszok. Szedek étvágy növelőt de nem nagyon használ.


2016. máj. 14. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

itt annyi minden van h nem teljesen értem.

mindenesetre 8 atarax sok! ne vegyél be semmiképpen ennyit!


és ezt nyugtatóként írták fel neked? hát nemtom .... nem éppen a feszoldásáról híres, szal nem értem.

de most a többi az mi? tehát ettől függetlenül se eszel vagy au más téma h nem akarsz kajálni?

2016. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4 ataraxot vennék be

nem kívánom ha eszek hányingerem van nem vagyok anorexiás

2016. máj. 14. 23:13
 3/5 A kérdező kommentje:
nyugatóként írták fel vagy ez az altató?
2016. máj. 14. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ájultam el kezelés közben. De ez miatt nem kell idegeskedni. Én nem vennék be ezért nyugtatót. Egyszerűen próbálj meg lazítani, másra gondolni kezelés közben. Egyél, igyál előtte, mert ha nem eszel az is ront a helyzeten. Mondd el a dokinak, hogy volt ilyen bajod. Jelezd időben ha érzed, hogy nem bírod, szédülsz stb.
2016. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zavaros amit írsz. 4 atarax akar szívritmuszavart is okozhat.
2016. máj. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!