Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Értéktelennek érzem magam, olyannak aki senkinek sem kell.

Egésznap álmos vagyok,regeteget alszok.

Nincs életkedvem, szürkének érzem a hétköznapjaimat.

Kövérnek és csúnyának tartom magam.

Semmi sem foglal el.

Néha lefekvés előtt sírógörcs fog el.

Nincs étvágyam.

Mindent sértésnek, fikázásnak titulálok.

Sokat gondolkodok a halálról és arról ,hogy ott milyen jó lenne e mellet.

Összezavarodtam, nem értem az egyszerű dolgokat sem, amiket azelőtt tudtam.

Magányos vagyok, antiszociális, de nem vágyom társaságra.


Nem tudom mivel szűntessem meg ezt az érzés.Ez olyan semmilyen egy üresség a szívemben.Olyam mintha nem is élnék csak léteznék.


Mit tegyek ,hogy ne legyen ilyen rossz közérzetem? Mit tegyek ,hogy ne érezzek így? Ti éreztetek így? Mit tettek?

Nem bírom ezt a létet tovább..


2017. ápr. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen időszakom. Habár nekem más miatt van depresszióm inkább az nem hanem pánikroham betegségem. Sajnos most nincsen orvostudományban semmire megoldás. Én nem hiszek bennük nem tudnak semmit kezdeni kezelni . Innen lehet kitakarni hogy ez egy fejletlen bolygó semminek nem hiszek csak magamnak és hogy jobb élet lehet máshol más bolygón.
2017. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha változtatni akarsz akkor mozdulj ki. Biztos van egy olyan ember akiben megbízhatsz és segíthet neked, már csak azzal is ha elmentek sétálni. Én is átéltem már hasonlót és egy barátnőm segítségével minden jobb lett, szóval én a társaságot ajánlom..
2017. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!