Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangokat hallok? :/

Hangokat hallok? :/

Figyelt kérdés

Mostanában hangokat hallok és kezdenek zavarni.Van hogy este megijedek egy-két hangtól meg árnyéktól.Más nem hallja azokat amiket én,már többször kérdeztem rá,de senki sem hall semmit.

Volt hogy a suli csengőt hallottam,pedig ki sem csöngettek.Van hogy dallamokat(mint a fagyis kocsi)

Töri órán meg :

-Írjál szépen ! (rákérdeztem,de hozzám sem szóltak)

Van hogy este bizsereg a karom,mintha hozzámérnének.A járásom is furcsa.Egyenesen megyek,de hirtelen elkezdek picit oldalra menni.Szóval csak úgy elkezdek másfelé menni.

Az órámat szoktam este hallani (azt tényleg ott van),DE

van hogy egyre hangosabb aztán meg nem is hallom.Egyszer kattog,egyszer nem.Van hogy egész éjszaka nem kattog,másnap meg megint kattog.


Már kezdek kicsit megijedni,mert nem tudom,hogy miért van ez !

Vannak napjaim,hogy teljesen nyugodt vagyok és nem hallok hangokat.

+Aludni is nehezen alszok.Sok idő mire elalszok,reggel meg tiszta karika a szemem alatt.

Hamar elfelejtek dolgokat,csak úgy hirtelen.Mondani szeretnék valamit,de hirtelen elfelejtem.


Ezek mitől lehetnek ?Szüleimnek nem merek beszélni erről,mert picit félek(nem tudom hogy mitől)

+Vannak furcsa gondolataim is.Van hogy legszívesebben megfojtanám a mellettem ülőt,vagy addig etetném homokkal amíg bele nem fullad az illető.Van hogy ilyenekről ábrándozok és közben azon kapom magam,hogy mosolygok...


Mit tudok ezek ellen tenni ?Menjek orvoshoz,vagy még várjak hátha elmúlik ?


15l



2017. ápr. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, ötletem sincs mi lehet ez, de minél hamarabb szólj a szüleidnek, ilyennel nem érdemes viccelni. Nem akarlak megijeszteni, de lehet valami idegrendszeri problémád van, vagy valami komolyabb betegség tünetei is lehetnek ezek, mindenképp nézzen meg egy orvos!!!
2017. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ajjaj...
2017. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lett itt az utolsó 2 hétben a mentális egészség kategóriából? Minden 15 éves kislány skizofrénnek hiszi magát?
2017. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


És utolsó:Nem mondtam,hogy az vagyok.Egyszerűen nem tudom,hogy mitől van ez és kezd már zavarni.

Nem tudom hogy neked milyen lenne,hogyha síri csendben ülnél egyedül(mondjuk otthon)és elkezdesz furcsa dallamokat hallani !Tudod kicsit ijesztő.

Meg amikor a rohadt korlátot hallom meg a lépteket...


Egy szóval sem említettem,hogy skizofrénnek hiszem magam.Nem hiszem hogy ez az.Eddig semmi bajom sem volt,mostanában hallom ezeket.

Azt hittem,hogy itt lehet kérdezni...

2017. ápr. 28. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, tudom milyen, voltak már pszichotikus epizódjaim. De ez nem is számít.


Nekem egyáltalán nem tűnsz pszichotikusnak, rendezett a fogalmazásod, pontozzatok le, ha akartok, de szerintem neked semmi bajod nincs, vagyis de, tini vagy. Pszichotikus lennél, hidd el, a környezetedben lévők lettek volna az elsők akik észreveszik, Te gyakorlatilag nem is tudnád, hogy gáz van.


DE, hogyha mégis igaz amit mondasz, akkor menj már el egy orvoshoz, és ne hozzá-nem-értők véleményét kérd ki ILYEN dologgal kapcsolatban..

2017. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem szívatnak... Tini vagy aludj sokat!
2017. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!