Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől hallok hangokat?

Mitől hallok hangokat?

Figyelt kérdés
Kb.3 hete hangokat hallok. Eleinte csak ejjel zajokat, kesobb par napra ra, pl bezartam az ajtot es hallottam egy hangot, "bezarta az ajtot". Es minden cselekvesemnel hallottam. Neha a nevemen szolit. Utasitasokat ad, pl " allj meg", "ne arra menj". " Ne beszelsz vele" Stb... Mitol lehet ez? Szedek gyogyszert, stresszoldot, (1 honapja voltam korhazba, "ismeretlen szorongas" miatt, ahol ezt irtak fel.) Ennek.a gyogyszernek hallucinacio (is) a mellekhatasa. Lehet ettol van? Vagy mi bajom lehet? 18/L.

2016. dec. 21. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Igen lehet hogy a gyógyszertől hallucinálsz.
2016. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ataraxot, este egyet. 25mg.
2016. dec. 21. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is olyan gyógyszert szedek de én nem hallucinálok szerencsére
2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szintén ataraxos. Nálam sincsenek hallucinációk...beszélned kéne az orvosoddal
2016. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 vagyok, szerintem is és adna egy másik gyógyszert, nekem meg gyenge az atarax semmi hatása
2016. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megprobalom, hogy par napig felet szedek, majd lerakom. Es hogy igy fogom e hallani "oket"..
2016. dec. 21. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2016. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha fogod hallani a hangokat akkor menj az orvosodhoz!
2016. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jan.3adikara kaptam idopontot pszichiatriara, mert azt mondtak idegi alapon jelentkeztek ezek a rosszulletek, ami miatt korhazba kerultem. Ha addigra nem mulik el, majd megemlitem az orvosnak... Csinaltak EEG-t is mikor bent fekudtem. Az negativ volt. Akkor ezek szerint az agyammal nincs problema, akkor csak.a gyogyszer miatt hallhatom ezeket a hangokat, nem?
2016. dec. 21. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen a gyógyszer mellékhatása, én is voltam kórházba befektetek
2016. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!