Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzi/érezte már más is úgy,...

Érzi/érezte már más is úgy, hogy gyengék az idegei, és hamarosan valami neuropszichiátriai betegség vagy zavar alakul ki nála?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, nem tudom miért.


Nem voltam még orvosnál.

Viszont netes leírás alapján egy rakás pszichiátriai problémát már most rám lehetne húzni.


Ha 3-4-5-10 éves időtávban gondolkozok, sokszor úgy érzem, hogy addigra már nem leszek normális, mert nem bírják addig az idegeim, rámjön valami súlyos nyavalya. :(


Pedig nagy idegeskedni valóm nincs, nincs több, nagyobb problémám, ami idegesítsen, mint az átlagnak.


2017. máj. 2. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden ember máshogy kezeli a stresszt, vagy viseli el. Ha tényleg így érzed, menj el egy dokihoz, ő majd megmondja hogy mi a teendő ilyenkor...Ha teheted minél hamarabb menj el, én is hasonlóképp jártam. Úgy 3-4 éve volt egy olyasmi "tudatködös" állapotom, és most ott tartok hogy nagy fekete lyukak vannak az emlékezetemben, sok minden kiesett. Azóta pánikbeteg vagyok, emellett vannak gondjaim az iskolai beillesztkedéssel. Félek a velem egykorúaktól, emiatt. Mindenesetre minél hamarabb menj el orvoshoz. Nem biztos hogy találnak valamit is, de jobb előbb, mint utóbb, úgy ne járj mint én, vagy mint sokan mások.

14L

2017. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!