Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leírná esetleg az, akinek már...

Leírná esetleg az, akinek már volt, illetve van tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés
Magán pszichologus/pszichiatert szeretnék keresni, viszont nem vagyok tisztaban azzal hogy anyagilag mennyire megterhelo ez? Mindenképp elmegyek de érdekelne hogy hogy is mukodik ez, pl mint egy sulis magánóra?..nyilvánvaloan egyénfuggo..de azert megis megkoszonnem ha valaki segitene :) nagy osszegekre kell gondolni?
2017. máj. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pszichiáterrel van tapasztalatom, az első beszélgetés egy hosszabb állapotfelmérés, ahol elmeséled, hogy milyen problémáid vannak. A beszélgetés végen a pszichiáter felvázolja, hogy milyen lehetőségek vannak a továbbiakban, illetve hogyan és merre tovább. Ez általában 10k körül szokott mozogni, majd 2 hetente- havonta kell visszamenni kontrollra, ahol szintén beszélgettek az állapotodról, valamint hogy a gyógyszerek mennyire segítettek vagy sem, kell-e változtatni a dózison. Ez olcsóbb szokott lenni, kb 6-8 ezer forint lehet. Remélem tudtam segíteni.
2017. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szepen koszonom !!:)
2017. máj. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!