Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni?...

Hogyan tudnék segíteni? Alkohol és talán speed függő barátomnak? Vagy hagyjam, ha ezt az életet választja, Már 15 éve ebben-ezekkel él, de most ellenem is elkövetett bűncselekményt. Rajtam múlik a szabad lábon maradása. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Becsapott,meglopott...Már minden napja erről szól,meg a beszerzésről,pénzről?Szinte folyamatosan pörög,iszik,megy...van,hogy napokig nem is alszik,ha felkel folytatja...füst,szívás,szúrás.Ha megy ki az anyag,ami nem is mindig jó minőségű,(ezt Ő mondta)kattog meg depizik,feszeng,szenved és hisztizik...Társaságban is csak ez a téma,mert sajnos normális emberi kapcsolata sincs már rajtam meg esetleg az anyján kívűl,csak ezekkel a szintén anyagos,lehúzós valakikkel töltené az időt.Mintha személyiség problémája is lenne.Ha nem segítek anyagilag,Én Vagyok a rossz,meg nem szeretem...gondolom a függőknél ez a lelkiterror mindennapos,de ez engem hidegen hagy...Sok rendőrségi ügye is van.Ezért is amit most nálam is elkövetett vagy a haverjai,nem hagyhatom,mert az utolsó fillérem,de már lassan az életem is rámegy a hülyeségeire.Egyedül nevelem a kisfiam,dolgozom,tisztességesen,normális,rendezett életünk van...
2017. máj. 3. 11:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom még megbeszélni Vele,hátha rászánja végre magát,csak mert ma talán nem tud anyaghoz jutni,ha jól tudom...és a 4 napos túra valószínű ma ki is ütközik.Bár sajnos az elterelést is kimagyarázta és nem ment el,igaz akkor is pár napos történésben volt.
2017. máj. 3. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!