Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most nekem mi bajom van? Nem...

Jeverezi kérdése:

Most nekem mi bajom van? Nem értem az ambuláns lapot

Figyelt kérdés

Tudtok segíteni ezek mit jelentenek? Ambuláns lap: Gyeremekkorban kezdődő panaszok (viselkedési problémák, figyelemhiány) 16 éves kortól súlyos szorongás psychiatriai segítség és gyógyszeres terápia. 2017 Március óta kezelt patiens. Korábbi suicidalis kísérlet, socalis kapcsolatok zavara, konfliktuózus párkapcsolat miatt kért segítséget.

MMPI és Rorschach teszt alapján: Energikus személyiségjegyek, agresszív kirobbanások melyek kontrollálhatatlanok, szomatikus panaszok. Kapcsolataiban inadekvát, érzelmei gyorsan változnak és felszínesek, kapcsolatok mélységének hiánya, rendszeres alk. abusuk, irracionális önkép hiszteroid karactervonások



Na most akkor nekem mi bajom van?



2017. máj. 3. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek jellemeznek,melyiket nem érted?
2017. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Főleg az a bajod, hogy egy olyan pszichiáterhez jársz, aki nem tekint partnernek a gyógyulásodhoz, válts orvost!


Amúgy nincs leírva, mi a bajod

2017. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik szót nem érted?
2017. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!