Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt nagyon nagyon nem értem,...

Ezt nagyon nagyon nem értem, hogy történhetett ez velem?

Figyelt kérdés
3-4 HÓNAPPAL ezelött lett vége ennek a rémálomnak (ami nem álom volt) de széép folyamatosan és igy is kezdödött folymatosan szinte nem voltam magamnál, söt nem voltam magamnál euforikus állapot szédültem, nem tudtam rendesen beszélni suliba se mertem bemenni. Nem aludtam kaptam nyugtatót, antidepresszánst de nem hatott talán a rivotril és ma nem szedek semmit, jol vagyok élek mint hal a vizben..ennél jobb életem nem is lehetne...(ezt nem értem mi volt ez az életembe erröl könyvet lehetne irni na üdv elöre is kössz a válaszokat
2010. máj. 15. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet. Túl hosszú, összefüggő mondatokat írtál.
2010. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy történhetett, hogy bárkivel megtörténhet bárki, és te sem vagy kivétel.
2010. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy inkább összefüggéstelen, nem?
2010. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na mind 1 lényeg az h vége van,és teljesen megváltozott a élethez való hozzáállásom...remélem többször nem lesz ien abba bele is halnék://
2010. máj. 15. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem volt gyanú bipoláris depresszióra?
2010. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod az élet egy hullámvasút és te most csúsztál le :))

Magyarul:

Mindenki életében van nehezebb és könnyebb-boldogabb korszaka az a lényeg,hogy véget tudtál vetni neki.

Hozzá szeretném tenni,hogy innen látszik,hogy ha valaki kicsit is képes közdeni és nem azonnal feladni akkor kimászhat a csávából.Gratulálok és sok-sok év egészséget még neked.

2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen mi az a bipoláris depresszió?
2010. máj. 15. 21:45
 8/10 A kérdező kommentje:
nah nemhiszem söt nem mániás depresszió már jol vagyok remélem nem lesz tönn ien de ha lenne amugy se hagynám én ezt nem csinálnám végig azt 100
2010. máj. 15. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A bipoláris depresszió a negatív hangulatú és a feldobott időszakok váltakozása. A mániás fázisban a beteg fantasztikusan érzi magát, tele van energiával, alig alszik mégsem fáradt, de súlyos esetben olyan dologokat is elkövethet, amit normál állapoában nem. Ezeknek az epizódoknak általában a depresszióba való hirtelen visszaesés a vége.
2010. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
érdekes ...de szerencsére nálam ien nem jelentkezett és nem id fog...:))
2010. máj. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!