Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki volt már pszichiátriai...

Valaki volt már pszichiátriai befekvőn? (elsősorban Győrben)

Figyelt kérdés

A pszichológusom ajánlotta, hogy lehet be kéne feküdnöm egy, maximum két hétre. A kérdésem az, hogy volt valaki már így? Tudnátok tapasztalatokat írni, milyen ott, kik vannak, stb.?

17 éves vagyok, pánikbeteg, ezen a helyen is fiatalkorúak lennének, ezért elsősorban a korosztályom válaszait várom, de bárki írhat, aki volt már hasonló helyzetben!



2017. máj. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Érre én is kíváncsi lennek, én is nemsokára befekszem, csak én Szegedre.

16/L

2017. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,mondjuk én esetem más mert én dolgoztam gyakorlatom alatt pszichiátrián,mondjuk ez kórházi volt,de kellemesen csalodtam,nem olyan mint a filmekben,volt zártrész,de oda az acut esetek kerültek ( skizofréniás roham,suicid tevékenység) Ahova te kerülsz szerintem ott a pszichiáter / pszichológus többet fog tudni veled foglalkozni mint egy sima kórházi pszichiátrián,meg ha jól sejtem várnak rád különböző foglalkozások mint csoport terápia stb.Remélem valamit tudtam segíteni :)
2017. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Szia én pár éve voltam ilyen helyen vagy 3 hónapig és nem volt rossz, nagggyon nyugis volt, de nagyon lassú is hetente voltak megbeszélve a foglalkozások pl szerda 9kor csoportos beszélgetés kaja után meg hasonlók.Én sümegen voltam nem győrben ott nmetudom milyen lehet, de voltak persze kellemetlenebb helyzetek, valaki pl néha csak ugy elvitte reggel a papucsomat mert elvétette az ágyat de a többség "normális" volt, magyarul ha látnád az utcán meg nem mondanád hogy ilyen helyen járt.Volt egy kicsit poénos dolog a tvzéssel például mert szinte minden nap meg tudtuk nézni a gilkos elméket ami a pszichiátrián kicsit vicces szerintem.Szóval annyira nem kell tőle tartani szerintem.
2017. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam bennt Győrben az ifjuságin 2x4 hetet . Jó volt, megnyugtató, sok programunk volt . Sokat foglalkoztak velünk .
2017. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!