Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Haláleset feldolgozásában mi...

Haláleset feldolgozásában mi segíthet egy mentálisan egyébként is labilis személynek?

Figyelt kérdés
Nagyon közeli családtagomat vesztettem el, közben régóta pszichiáter kezel bipoláris zavarral. Antidepresszánst és nyugtatót szedek, de úgy érzem ez most túl sok nekem akárhogy is. Mit tehetnék? Mellette minden összejött, a barátom szakított velem, az egyetem se megy a legjobban. Nem látok sehogy kiutat.

2017. máj. 5. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokozott tevékenység v.milyen formája, és az idő...Erre nincs jó válasz...
2017. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyászreakció fél évig normális. Ha tovább is gyötör, mélylélektani terápia segíthet a feldolgozásban.
2017. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen lehet tudnak neked ebben valamit segíteni. Ilyenekhez még jók szoktak lenni.
2017. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tündérhegyre hogyan lehet bekerülni, esetleg van valakinek tapasztalata a helyről?
2017. máj. 8. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!