Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki, aki nyugtató...

Van itt valaki, aki nyugtató ( hirtelen) letevés után még több, mint fél évvel is küszködik az elvonási tünetekkel?

Figyelt kérdés
41/f vagyok. Kémiailag voltam függő, egyik napról a másikra tettem le a mérget (frontin).Még mindig feszült, stb vagyok, deperszonalizációm lett az elvonástól. Mi az, ami segíthet? NEM fogom újra elkezdeni szedni a nyugtatókat!Semennyit se!Más ötleteket várok, hasonló hozzáállású emberektől. Köszönöm!

#nyugtató elvonási tünetek
2017. máj. 6. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mennyi ideig szedted. Igaz, én Xanaxoztam pár éve, de csak egy hónapig és napi 3x. Letettem, és 2 nap alatt el is múlt.


Nem vagyok benne biztos, hogy ezt a nyugtató okozza benned, viszont meg lehetne próbálni gyógynövényes tablettákat is, hátha segítenek. Én Rivotrillt szoktam néha beszedni, de például a Nervenpflege általában jó szokott lenni. A kólát és a hasonló ajzószereket pedig messzire kerülni kell.

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sport, mozgás, nyugtató gyógyteák, pl: citromfűtea -> erről nagyon jókat hallottam.

én még mindig szedek egy antidepit, de ha pár napig nem veszem be, nekem is elvonási tüneteim vannak :( én is megpróbálok szép lassan fokozatosan áttérni a gyógynövényekre.

anyukám szinte minden baját gyógynövénnyel kezeli hatásosan.

2017. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!