Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egésznap úgy érzem mintha...

Egésznap úgy érzem mintha nyugtató hatása alat lennék, miért?

Figyelt kérdés
16f,csak aludnék,meg aludnék,me gmintha nyugtató hatása alat lenék olyna,pedig kerulom az energia italt,cigi,kávé,minden fűgőséget okozó szert!
2017. ápr. 23. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Közhelyes, de az idő miatt. Néha olvasgass orvosmeteorológiát (Időkép applikáció), ott is írták a fáradékonyságot, dekoncentrációt. Ma délután én is aludtam vagy két órát, azóta is úgy érzem magam, mint aki nem is ezen a világon van.

Plusz gondolom ki vagy fáradva a suli miatt, itt az évvége, esetleg a vizsgák, középsuliban én mindig olyan voltam, mint egy zombi.

19L

2017. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen benyugtatózott érzésem, ha nagyon nagy alváshiányom van. Mert olyankor tompulnak a reflexek, pont, mint a nyugtatónál. De egyébként jól mondja az első, szerintem is az időjárás a ludas.
2017. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendesen alszom!,suli nincs jelenleg,amugy meg már 2013-14óta tart ez a dolog,csak most kezdet el foglalkoztanti,érdemes orvoshoz fordulni? :/
2017. ápr. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!