Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha nem érint meg...

Normális, ha nem érint meg emberek szenvedése, halála lelkileg? Családtagokkal persze nincs így! (15/L)

Figyelt kérdés
Ha bármilyen sorozatot, filmet akár híradót nézek, és embereket kínoznak, ölnek meg benne, egyáltalán nem érint meg lelkileg, sőt, néha visszakeresem neten, hogy újra meg újra meg tudjam nézni és élvezem. Ha egy sorozatban (jó, persze a színészeknek nem fájt) valami kegyetlen fog történni, és én már azt láttam előre, mosolygok rajta, annak ellenére, mennyire rossz. Kezdek aggódni, hogy problémáim vannak. Azért lehet, mert a mostani érzéketlen és kegyetlen világban növök fel?

2017. máj. 15. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérinteni engem sem érint meg, de hogy élvezzem? Az már picit beteges. 15/f
2017. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. így vagyok ezzel. Mármint én is visszanézem, de nem élvezetből, hanem kiváncsiságból, meg mert kicist érdekel ez a téma.

14/L

2017. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sok ilyesmit nézel, ezért érzéketlenné váltál iránta, csak egy jó mókának tartod. Érdemes lenne összeszámolnod, hány halált látsz egy hét alatt.


Az, hogy a filmekben és a híradóban teljesen természetes, hogy az emberek hullanak, mint a legyek, éles ellentétben áll a hétköznapi élettel. Amikor valaki haldoklik, azt mondják neki, ne add fel, kitartás, amikor egy 90 éves ember panaszkodik az egészségére, azt mondják neki, 120 évig fog élni... Tehát ha élőben találkozunk a halállal, úgy teszünk, mintha csak akarnunk kellene, és nem létezne többé. Mintha itt is el lehetne kapcsolni, vissza lehetne tekerni. De nem lehet.

2017. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Én pl crush fetish videokra kaptam rá,amiben csajok bogarakat,rákokat taposnak ízekre

Birom hallgatni ahogy recsegnek-ropognak a férgek!

2017. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Engem fiatalabban semmi nem tudott megerinteni, most ha a pasi viragot visz a nonek, elerzekenyulok. Valoszinu, ahogy fejlodsz, az erzelmi intelligenciad is fog noni.
2019. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!