Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett a sráccal? PTSD?

Mi történhetett a sráccal? PTSD?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte el a srác történetét még anno. Egy házibuliban részegen elaludtak a barátnőjével. Majd arra ébredt, hogy épp megcsalja a párja egy haverjával. Azon az ágyon csinálták amin ő is aludt. A történteket elvileg szokatlanul jól viselte. Majd pár hét múlva már én is láttam, hogy a közösségi oldalakon elvakul dolgokat posztolt földönkívüliekről, ufókról. Megszállott módon menekült már a külvilág elől. Végül holtan találták egy erdőben. Drogokat találtak a szervezetében. Előtte soha nem élt ilyesmivel az ismerősök elmondása alapján. Én személyesen nem ismertem ezt a srácot, viszont érdekesnek találom a történetét. Gyanítom a trauma okozta ezt a tragikus változást az életében.

2017. jún. 7. 04:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mindent elhinni. Főleg, hogy nem ismered pontosan az összes körülményt. Nem hinném, hogy egy megcsalástól be lehet csavarodni. Azt könnyebben elhiszem, hogy már drogozott az eset idejében. Esetleg pont ezért csalta meg a barátnője. A drogoktól meghalhatott, de lehet, hogy beteg volt. Találgatni lehet, de szerintem nem érdemes.
2017. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy szimpla szakítás is erős tud lenni. Nem még, ha veled egy ágyban csalnak meg. Azért elég csekély érzelmi intelligenciával kell rendelkezni, hogy ezt ne érezzük át.
2017. jún. 7. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
A PTSD dúrva dolgok miatt alakul ki mint például egy katasztrófa vagy baleset...egy szakitás l'fasz egy nem puha p'cs embernek
2017. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!