Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki még szereti ha sajnálj...

Van aki még szereti ha sajnálják valamiért?

Figyelt kérdés
A "problémám" már kiskorom óta megvan. Még az óvodában is mindenféle hülyéslget összehordtam amiből bajom is lett itthon. Azt mondtam mindenkinek hogy szakítanak a szüleim, meg fogok halni stb. Fura még hogy évekig robotkezet akartam, hogy felfigyeljenek rám. Mostanában más problémákat találok ki, amik hihetőek, de kezdem tényleg érezni azokat. Alvászavart színlelek, figyelemzavarosnak mondom magam, depressziósnak adom ki magam, és mostanában tényleg nem tudok aludni, tényleg nehezen figyelek, és semmi sem motivál. Más is van így ezzel?

2017. ápr. 11. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem.
2017. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Münchausen-szindróma
2017. ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ártani nem ártanék magamnak, és maximum annyi hasznom van a dologból, hogy az emberek foglalkoznak velem.
2017. ápr. 11. 06:56
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Szomorú vagyok, ha valami rossz történik velem, de örülök is mert tudom, hogy okot adok mások sajnálatára. Ha véget akarsz ennek vetni, akkor az első lépést megtetted, ugyanis felismerted ezt a problémát. Én is próbálok magamon változtatni, így amint észlelem, hogy megint ezt csinálom, azonnal abbahagyom. Nagyon sokat segítenek nekem az Osho könyvek.
2017. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!