Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon súlyos szociofóbiával...

Nagyon súlyos szociofóbiával mégis hogyan menjek holnap után emelt angol szóbelizni?

Figyelt kérdés
A szociofóbiát gondolom nem kell bemutatnom. Mentális blokk, hadarás, motyogás, remegés, totális képzavar, hülyeségeket hordok össze vissza, a szóbeli érettségin viszont pont, hogy tökéletesen kéne előadnom magam, ami meg ugye nem megy, de nem azért mert hülye lennék angolból, hanem csupán van ez a mentális betegségem, ami az egész életemet elcseszetté teszi

2017. jún. 10. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Dobj be egy felest és nem lesz probléma.
2017. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Én sok vizsgát, munkát randit, satöbbit bebuktam a szorongás miatt.Egy időben nyugtatókat szedtem, de az elvonás még durvább pánikot okoz. Sakk-matt.
2017. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :D Esetlen lesz valami konstruktív segítség is a válaszok közt? xd
2017. jún. 10. 20:57
 4/10 anonim válasza:
100%

en a valeriana relax nevu bogyobol szoktam egy darabot bevenni kb haromnegyed oraval elotte, nyugodt nem leszek, de valamennyire nyugodtabb igen, illetve a csuklomra szoktam fujni a parfumomet vagy levendula illatu kremet, ha erzem, hogy jon ram a panik, az illata egy kicsit megnyugtat. Emellett, persze magadban mondogasd mar indulasnal, hogy menni fog vagy gondolj arra, hogy "laza vagy, mint a rigalanc" :D jokedvvel megis csak konnyebb. Es probalj meg figyelni, hogy maradjon nyugodt a legzesed.

A teljes nyugodtsagot vizsgan meg nem tapasztaltam, de varom a tovabbi hozzaszolasokat Neked pedig sok sikert es ird meg legyszi, hogy ment, es segitett-e valami, mert en is szobelire keszulok.

2017. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én így toltam vizsgaidőszakokat és így érettségiztem. Túl fogod élni.


Próbálj hinni magadban. :)

2017. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"Nagyon súlyos" szocio(szociális!) fóbiát hogy hogy eddig nem kezeltetted?

Jelenleg egyet tehetsz:

a felesbedobás,meg ilyen pia dolog nem jó,mert megérződik a szesz szag,és kiraknak a fenébe(talán-talán valami erős mentolos cucc segíthet,pl.fogkrémet szétkensz utána a szádban)

Ha tudsz valakitől kérni Rivotril nevű gyógyszert,az segít(het) erre az alkalomra.2mg-ost négy felé töröd,vagy 4db 0.5mg-ost elkezded adagolni kb 1 órával a vizsga előtt,de csak egyenként,és érezni fogod,mennyire hat!

Viszont ha így sikerül,azonnal menj el pszichiáterhez,meg pszichológushoz,és kezd el kezeltetni ezt a betegséget,mert különben az egész életedet tönkre teszi!

És ne szedj semmit,ne igyál!!!

Majd az orvos utasít!

A Rivotrilt pedig csak nagyon nagyon különleges stressz esetén ajánlott,akkor is nagyon óvatosan,mert hamar rá lehet kapni,az pedig még nagyobb bajt csinál!

2017. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki nevezi szociofóbiának? Te, vagy szakértői véleményed van róla?
2017. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre válaszolhatnék bármit nem? Hazudhatnék is. Igazából én feltettem egy kérdést, nem tartozom bizonyítással senkinek, sem pedig válaszadással, mert én kérdeztem xd Elnézést, ha kissé nyers voltam, minden rosszindulatot mellőzve pötyögtem be a választ egyébként :D
2017. jún. 15. 21:27
 9/10 anonim válasza:
na es hogy ment? sikerult valamennyire lekuzdened a tuneteket a feleles alatt? ha igen, hogyan? (4es valaszolo voltam)
2017. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Feltettél egy kérdést, amire más a válasz, ha csak a saját "diagnózisodról" van szó, meg más, ha igaziról.
2017. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!