Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Órákig tudom nézni a pókokat,...

Órákig tudom nézni a pókokat, ahogy hálót szőnek, kajálnak, etetem is őket. A lakásban nincs, de a teraszról nem engedem leszedni, pedig a nejem utálja. Volt már ebből vita. Ez beteges dolog?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges! Én is imádom a pókokat, egyes példányok kifejezetten érdekesek, nálunk egy egész pókcsalád lakik az udvarban a fészernél, nem bántjuk őket. Lakásba lakó pókokat sem bántjuk,csak kitelepítjük őket. Minden embernek megvan a "bibije",de ez nem beteges szerintem. A kisfiaim még neveket is szoktak adni a pókoknak...:)
2008. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem betegesebb annál, amit én csinálok. Ha a pókokra gondolok, kiráz a hideg, ha pedig meglátok egyet elkezdek sírni és elrohanok, bárhol is vagyok, és olyan szinten sírok, hogy sokkos állapotba kerülök... Szerintem amit te cisnálsz, még mindig jobb ennél...
2008. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem beteges,mindenki szeret valamilyen féle állatokat,van aki a csótányokat imádja.

Semmi rossz nincs ebben,az ilyen állatkákat is kell valakinek szeretni.

Vegyél magadnak egy madárpókot az nem is olyan kicsi,lehet nézegetni a nejednek is lehet tetszene egy kicsit,mivel az nem közönséges pók.

2008. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
Elég komoly probléma. Miért nem a barátaiddal foglalkozol, vagy a gyerekeiddel?
2008. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. én is bírom a pókokat, meg mindenféle rovart meg csúszómászót, de a pókokat különösen.
2008. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el a nejednek, hogy a pók szerencsét hoz.
2009. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!