Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal vagyok, de érzem, hogy...

Fiatal vagyok, de érzem, hogy az agyam nem úgy müködik, ahogy kéne. Mi lehet a gond és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egy csomó fura tünetem van és nem tudom mitől lehet.

Az egyik az,hogy néha szúr a szivemnél, de kétlem,hogy a szivem lenne az, mivel állitólag nem érzed, hogy fáj.

A vérnyomásom elég alacsony 100/70.

Ami a legjobban zavar, hogy egy ideje az agyam mintha le lenne lassúlva és nem tudok úgy gondolkozni, reagálni, felfogni dolgokat mint máskor.

Szó szerint, olyan mintha testben jelen lennék,de lélekben nem.

A legrosszabb, mikor keveset alszom, akkor aztán tiszta hülyeségeket csinálok, ám ha alszok is 8-9 órát akkor sem vagyok az igazi.


Máskor nagyon eleven, kommunikativ, gyorsan reagáló voltam, most egy vicc is nehezen esik le, nem tudok annyira átvitt értelemben felfogni dolgokat(kerestük a távirányitót, barátom hülyeségből mondta, hogy csergessem meg, én meg már vettem a telefont a kezembe) tanulni sem tudok úgy, elolvasok valamit és egy perc múlva fogalmam sincs, a szavak nehezen jutnak eszembe.

Mi lehet velem? szeretném a régi, pörgős énem, de fogalmam sincs mit csináljak.

Az igaz,hogy keveset mozgom(nagyon hamar el is fáradok) és vizet sem iszom 1 liternél többet.20l


2017. jún. 14. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy olyan mintha nem kapna elég oxigént sem az agyam. Sokat ásitok, ám ahogy elkezdek kicsit sportolni, egész végig meg nem állok az ásitással.
2017. jún. 14. 22:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem jutnak úgy eszembe a szavak, van hogy a szbad beszédben sem tudok összefüggően, logikusan elmondani valamit.
2017. jún. 14. 22:41
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, és a nyaki csigolyáim is nagyon régóta fájnak időszakosan, mostanában pedig minden nap.

Látszik most is, hogy mindent kihagyok :(

2017. jún. 14. 22:47
 4/5 anonim válasza:
Szerintem itt valami érzelmi baj lehet! Velem is volt már ilyen, ugx ereztem semmi ertelem sminek es nem volt kedvem semmihez. de utánna megismertem a mostani barátomat es kijottem ebbol a helyzetbol! Van olxan baratod akivel mindent megtudsz beszelni vagy valaki akiben bizo? Na beszelgess vele vagy keress baratokat
2017. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte mintha a sajat tüneteimet írtad volna le. Egyébként nincs kimutatható betegségem,valószínű neked sem. Próbálkozz vitaminokkal.
2017. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!