Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 40-esek ha vagytok, azt...

40-esek ha vagytok, azt kérdezném tőletek lehet az elmúlt évek boldogságából életerőt meríteni és tovább magányosan élni, vagy érdemes még új kapcsolatot létesíteni-?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy anyukámat elnézem, mindenképp érdemes új kapcsolatba kezdeni! Ha jót akarsz magadnak és a környezetednek, akkor keress újat!
2010. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes új kapcsolatot létesíteni. Az emlékekből ilyen idős korban nem lehet megélni. Ha lennél már vagy 70 éves, azt mondanám igen, de így nem szabad.Kívánok neked egy jó társat!
2010. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem mástól függ, boldog vagy -e, hanem tőled
2010. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

régi után két év feldolgozás, 1-3 év megerősödés, önállóság, és szemezgetés az ocsuból. 6. évre, ha akarod, ha nem - elragad a szerelem.

40-es vagyok, új pasinak új babát készülök szülni, a meglevő felnőtt gyerekekhez

2010. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad, érdemes. De ha van fiatalabb gyerek (4 évestől amíg otthon lakik, de kb 20), akkor vedd figyelembe a párválasztásnál, hogy jól kijön-e az új pár és a gyerek/gyerekek. Saját példából mondom, apu 44 volt, mikor összejött az új nőjével, én 13. Már évek óta tart a kapcsolat, de abszolút kikészít, mert a nővel utáljuk egymást (féltékeny rám, kapzsi, irigy, önző, lehúzza aput). Mostmár a padlón vagyok. Többször leültünk megbeszélni, jobb lett, de 2 hét után folytatódott ugyanúgy. Aput is megviseli a dolog, mert nincs béke. Szóval csak okosan, nehogy megszívd/megszívja a gyerek/új pár.
2010. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!