Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet bocsájtani valakinek...

Meg lehet bocsájtani valakinek, ha a szakítás ideje alatt mással volt együtt és terhes lett tőle? Újra lehet kezdeni így a kapcsolatot? El tudod képzelni, hogy ha ketten nem sikerült, annyira megváltozzanak a dolgok, hogy egy babával működni fog?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
mármint a nőd más gyerekét hordja??? nemááár...És még boldogok is lennétek? ez a legnagyobb hülyeség, amit valaha is hallottam...
2009. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen kapcsolatot sem hoz helyre egy baba,csak ront rajta.Az pedig külön nehezíti a dolgot,hogy más gyerekét kellene sajátodként nevelned.Nevelje fel az,aki csinálta,ne más nyakába varrja a felelősséget.

Ha viszont nem vállalja a gyereket,akkor valószínű az exed csak azért akar visszamenni hozzád,hogy ne egyedül kelljen felnevelni a babát.Megbocsájthatsz ugyan neki,de ne menj vissza hozzá!

2009. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
hát én biztos h nem. eleve nem kezdenék újra egy felmelegített kapcsolatot, pláne nem ha eközben teherbe ejtette magát....és ráadásul annyira szánalmas h visszatáncol hozzám, mer a másik pasinak sem kellett...semmi pénzért...
2009. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát azért a nők nem magukat ejtik teherbe, hanem a férfiak ejtik őket teherbe...
2009. nov. 1. 23:32
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Maradjon azzal, aki teherbeejtette!! Ne csak a szex legyen jó ész nélkül, hanem a felelősség is! Én csak a babát sajnálom!
2009. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ti még sosem éreztétek azt, hogy szeretek valakit függetlenül attól, hogy elkövetett egy hibát?
2009. nov. 2. 13:01
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
dehogynem. en is pont ilyen cipoben jartam... lehet h meg jarok is. de az valami hihhetetlenul megalazo mikor ugy mesz vissza hozza h elotte atbaszott stb... en nagyon szerelmes voltam amikor megtudtam h mikor egy honap szunetet tartottunk lefekudt egy orszagos k....val es en meg utana (mikor meg nem tudtam ) bocsanatot kertem tole h ennyit gyanaxok mikor nem is volt ok nelkul. es a hatam mogott nevetett. megalazooo. a te hatad mogott is mindenki nevetni fog h mekkora balfek vagy ha visszamesz. szoval en nagyon szerelmes voltam es az is lehet h meg nem mult el teljesen, de nem szabad megadni magadat en meg mindig tartom magam pedig mar fel eve volt. es most irogat nekem de NEM SZABAD ENGEDNI! Ha massal lefekudt akkor meg nem is szeretett teged. Akii szereti a masikat az nem tesz ilyet meg szakitas utan sem!!!!A baba meg...ne is gondolj ra h te neveled fel.
2009. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

értelek, és sajnálom, hogy így átvágtak...

Azt nem mondanám, hogy hasonló vagy ugyanolyan helyzetben vagyunk, mert az én hátam mögött nem röhög senki, őszintén elmondta mi történt, hogy mennyire egyedül érezte magát és azt is, hogy mennyire megbánta. Lehet, hogy naívnak tartotok, de én elhiszem neki, hogy szeret és én is szeretem.

2009. nov. 3. 23:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Keves Kérdező! Azért hiszed el, mert el akarod hinni, nem látsz a szerelemtől. Fontolj meg ennyi objektív véleményt, tanácsot! Tudom, hogy nehéz, hiszen bármi történt, mégiscsak sok emlék összeköt vele. De vedd számításba, hogy (minimum) egyszer már szakítottatok/szüneteltetek, amit ő rögtön ki is használt és lefeküdt egy pasival, ráadásul védekezés nélkül! És még meg is akarja tartani az "emléket", mi több, veled akarja felneveltetni! Mégsem lehetett olyan tökéletes a kapcsolatotok! Gondolod, ha terhesen a másik pasinak kellene, most neked vallana szerelmet??? Most még nem nevet senki a hátad mögött, de ha belelépsz a csapdába, sokan fognak.

Bármilyen nehéz is, légy erős, és vess véget ennek a kapcsolatnak! Egy jól működő, fix kapcsolatba érkező, nagyon várt baba is tud érzelmi viharokat okozni a pár életében, nem is keveset! Hát még, ha a párod félrelépéséből összegereblyézett utódját akarod sajátodként felnevelni! A szándék gyönyörű, de hidd el, az élet nem ilyen egyszerű.

2009. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem fogalomba nem illik bele hogy valaki mással szeretkezzünk. Nekünk is volt egy szakításunk az első (és egyetlen) szerelmemmel, és az első dolga már pár nappal a szíktás után az volt, hogy lefeküdt valaki mással. Én meg tudtam bocsátani, de nem volt semmi értelme, mert felejteni nem tudtam. És onnantól kezdve, hogy egy élet cseperedik a hasában, gyakorlatilag ahányszor a babára nézel, vagy amíg meg nem születik, az anyuka hasára, a másik férfi fog eszedbe jutni. (nálam így lenne). És hangsúlyozom mégegyszer: egy szerelmi kapcsolatba nem fér bele a megcsalás. Hiába szakítottatok átmenetileg, ha valaki szerelmes, akkor nem fekszik le mással, szakítás ide vagy oda. Nekem két év kellett, amíg "kiszerettem" a volt páromból, de valójában sose sikerült, mert már szerelmes ugyan nem vagyok, de örökké szeretni fogom. És a két év alatt, amig kigyógyultam, meg sem fordult a fejemben, hogy lefeküdjek valaki mással, hiszen szerelmes voltam valakibe és én így nem kívántam senkit, se szeretkezést, se a du*gást. Mert ugye, akik megcsalják a párjukat, azt vallják, hogy az aktus nem szeretkés volt a harmadik féllel, hanem du*gás... De nekem tökindegy, a szerelem arról szól (számomra), hogy egy valaki az igazi és az egyetlen és az EGYETLEN szón van ahangsúly, hogy az egyetlen, aki elvesz feleségül, az egyetlen, akinek gyermeket szülök, az egyetlen, akivel lefekszem, az egyetlen mindenben. A Te barátnődnek nem Te vagy az egyetlen, akármennyire megbánta utólag és józan ésszel már lehet, hogy nem tenné meg, mert látja a következményeit vagy a tudat, hogy elvesztette a méltóságát elborzasztja. De ez a nő, biztosan nem szerelmes. Persze a szerelem szó mindenkinek mást jelent, ez is egy relatív fogalom... Nekem hiába mondaná valaki, hogy szeret, miután megcsal én nem tudnék vele többet együtt lenni, semmilyen formában. Hiába bocsátottam meg. Szóval nehéz helyzetben vagy, de tiéd a döntés. Én nem nevelnék egy "véletlen" gyereket, főleg ha még nem is az enyém. Azt meg végképp nem értem, ha a nő semmilyen formában nem ismeri el a harmadik felet, mint apát, vagy mint férfit, miért tartja meg a gyereket??? Miért nem megy abortuszra? Nem értem és még van benne annyi gerinctelenség, hogy veled neveltetné fel a gyerekét... Pffff
2009. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!