Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus vagyok vagy...

Nárcisztikus vagyok vagy szimplán ilyen a személységem?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és a lényeg az, hogy gyakran csinálok ostobaságokat, ezek nagy része azért volt h magamról úgymond mintát állíthassak.

Ezek a minták nem mindig voltak igazak.

Szerintem egyfajta nárcisztikus személyiség zavarom lehet vagy lehetett, amit a lebukással járó szégyen segítségével tudtam legyőzni és nem is hagyott nagymértékű sérülést a lelkembe csak akkorát amekkorát kellett, hogy megtanulhassam a leckét és jól is volt agy mert ráfogtam h fiatal voltam.

Viszont még most is rámtörnek néha ilyen szakaszok amikor úgy érzem a világ csúcsán vagyok ez után mindig csinálok valami hülyeséget,ami a mélypontra lök és ez is az egómból eredeztethető.

Ezt szeretném legyőzni valahogy,hogy ne legyek ilyen mert amikor úgymond elvagyok szálva magamtól akk is tudom, hogy rosszat teszek és fogok de valahogy sikerül.Tudom elég ostobán hangzik de ennél jobban nem tudom elmondani.

Szeretnék tanácsot kérni hasonló gyerekkorú emberektől.

(Egyik szülőmmel sincs jó kapcsolatom).



2017. jún. 16. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Jó a szöveged öcsém! Én felnőttkorú ember vagyok, és annyit mondhatok, hogy az élet majd letöri ezeket a kilengéseidet.
2017. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát örülnék neki és remélem így lesz.
2017. jún. 17. 06:06
 3/4 anonim válasza:
Nem vagy nárcisztikus személyiség. (Ebben azértvagyok biztos, mert közelről érint a probléma.) A problémákkal azért egy pszichológust megkereshetnél, hogy megelőzd a későbbi bajokat.
2017. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig sokat javultak a dolgok,de ha romlanak azonnal megkeresek egyet :D a válaszod köszi
2017. jún. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!