Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki szedett mar xanax...

Valaki szedett mar xanax retard 2-t milyen erzes volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem, simát, és retardot is. Hogy milyen volt? Megpróbálom szemléltetni írásban.

Mmmm...jjjjjjóóóóóóóó. Húúúú, de finoooom.

Mondjuk az elbutulás, és a lerakásakor érezhető extrém pánik már nem volt annyira kellemes.

2017. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oke de en nagyon keveset vennek be
2017. jún. 17. 14:59
 3/8 A kérdező kommentje:
egy haveromtol vennem
2017. jún. 17. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden nap használom alváshoz 6mg-ot. Enélkül már nem tudok aludni.
2017. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd nyugodtan, en is imadom, bar most inkabb frontinon elek, a xanax is kedvenc. Isteni cucc, meglatod. Szeretni fogod. Azert elsore ne tul sokat. Tul hamar hozzaszokik az ember :( Valassz megbizhato forrast, mer a vilagon nincs rosszabb erzes, mint mikor KELL, de nincs honnan !! 2 honapig nem volt, de beleorultem volna, ha azota se lenne! Azert sok sikert, es meg igy is...szerintem megeri. (Masfel eve kezdtem, alprazolam fuggo vagyok.)
2017. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha drogozni akarsz rendeset tolj. Napi szinten szedek xanaxot, egy semmit érő drog. Bevétel után kicsit melegem szokott lenni, előfordul, hogy elálmosodom. Szorongásra szedem, arra tényleg jó. Egy jó füves cigivel többre megy az ember. Ha mégis vennél, ne fizzes érte sokat, mert nagyon olcsó, egy doboz 500ft kb.
2017. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fuves cigi csak pillanatnyi elvezet. Nekem a frontin jobban bevalt.
2017. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2017. jún. 17. 17:47

6mg erős ,de egy szem(2mg) jó lehet.De ez a fajta lassú felszívódású azt tudni kell.Azért van rajta az SR a végen.Lassú felszívódás rövídítése angolul.

2018. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!