Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed vagy szedett itt valaki...

Szed vagy szedett itt valaki xanax retard 0.5-öst? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nekem alvás előtt kell majd beszedni.

Van aki alvásra szedte, használt? Másnap kipihentebb voltál?


2011. jún. 6. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Felírták,kiváltottam és meggondolva nem szedtem be.Ott az a retard kifejezés,ha a xanax szó nem elég ijesztő.Ha alvászavarra alkalmaznád próbálkozz az este por formájában bevehető kalcium-magnéziummal(ez sokaknak egy csapásra megoldja a problémáját)ha triptofánt nem lehet kapni,akkor az azt képző niacinnal(B3)vagy gyógynövényekkel(komló-bár ez hosszú távon zavart okozHAT a nemi működésben)citrom-ill.orbáncfű,valeriána.Ha a xanax hat is egyszerűen hozzá lehet szokni,s utána csak sikerüljön bármi másra átállni...elnézést,hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2011. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én isteni jó 10-12 órákat alszom tőle, ha megtehetem. Pl. tegnap este 10-kor vettem be, és ma reggel 9-ig aludtam. Ha korán kell kelned, akkor viszont korán is vedd be este, mert reggel nem bírsz majd felkelni. Ha dolgozom, 6-7 körül kelek, akkor már este 8-kor beveszem.
2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Egyszer vettem be ilyen erős xanax-ot, és úgy kupán vágott, hogy elaludtam fogmosás közben. Arra riadtam fel, hogy a fejem koppant a csempén.
2011. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Én is tartok tőle valamennyire, de annyira szarul vagyok sokszor, már antipszichotikumot isakartak felírni, közben meg lehet, hogy a nem jó alvástól van az egész.

A frontinról már leszokóban vagyok, de kipróbáltam, hogy este újra egy egész 0.25-öst veszek be és máris jobban alszok. De ha a 0.5öst beveszem este, akkor nappal nem kell szednem semmi mást, legalábbis nyugtatót nem....

Lehet, hogy antidepresszáns se kellett volna, csak ki kellett volna vizsgálni!

A gyógynövényeket meg amiket írtál, szerintem akkor alkalmazom ha helyre rázódtam, most lehet, hogy erősebbre van szükségem. De megelőzésképp mindenképp fogok ezentúl valami nem káros dolgot szedni.

2011. jún. 6. 16:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Majd közvetlen alvás előtt veszem be, hogy ne legyenek hasonló baleseteim :D

Második válaszoló:

Milyen hamar álmosodsz el tőle? 8 után már alszol is vagy tudsz még tvzni 1-2 órát?

2011. jún. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!