Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lehet? Pszihológ...

Ez depresszió lehet? Pszihológushoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Már egészen rég óta hihetetlen magányos vagyok, szomorú és úgy érzem teljes üres vagyok és hasztalan. Nincs kedvem semmihez sem. Egész nap szorongok, kényelmetlenül érzem magam, olyan mintha már azzal zavarnám az embereket, hogy a közelükbe vagyok. Illetve most is volt egy diákmunka, ami elég jól fizetett volna, de azt mondtam, hogy unalmas azért nem kell, pedig igazából féltem a többi diák miatt, hogy nem fognak szimpatikusnak találni és majd elitélnek. (Van egy enyhe szociális fóbiám.)

Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 20. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Depressziós vagy, és szorongó+szociális fóbiád van. Igen, menj el egy pszichiáterhez!
2017. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet depressziót diagnosztizálni, de pszichológushoz kéne menned. Legközelebb azért vállald el az adódó munkát, hiszen magad is tudod, hogy nem abból lesz baj, hogyha valamit csinálsz, hanem hogyha semmit.
2017. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáterhez, pszichológushoz! A pszichiáter gyógyszert ír.
2017. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!