Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől felejtek el hirtelen...

Mitől felejtek el hirtelen dolgokat?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál is vele. A neurológián nem találtak semmilyen elváltozást, sem semmi egyebet. Mégis mitől felejtek hirtelen? Ilyenek esnek ki a másodperc tört része alatt, hogy miért indulok és egyáltalán hova...de a cipő már a lábamon van. Képes vagyok 10-12percig a wc-n ülni mert elfelejtem, hogy pisiltem-e már, vagy sem. Beszélnek hozzám, én figyelek, de pillanatokkal később nem emlékszem rá, hogy beszéltünk volna egyáltalán. Szavakat felejtek el magyarul, és inkább angolul mondom. Zavaró, és néha kicsit ijesztő dolog. Nem vagyok abban a korban, hogy ennyire szenilis legyek. (19)

2017. jún. 26. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy használtál-e valamit, amivel lerontottad a memóriád ? pl kábítószer, nyugtatók, antidepresszánsok, alkohol?

Ha a fentebb felsorolt károsító közül soha egyiket sem használtad, akkor ginkgo biloba marad mint megoldás. Bármelyik ginkgo bilobát tartalmazó készítmény kipróbálhatod. Hatása, hogy fokozza az agy vérkeringését. És a jövőben soha ne használj semmit a fentebb felsoroltak közül,hogy rosszabb ne legyen.

2017. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alkoholt csak alkalmanként iszom, és csak mértékkel. Ez úgy értendő, hogy pl. Most érettségiztem, és megünneplésére, egy negyed pohár bort ittam meg. A születésnapomon 1üveg sidert ittam (hónapokkal ez elött). Kábítószert soha, antidepresszánst pedig természeteset szedtem, Omega3 zsírsavas halolajkapszulát. De ezt is 2 évvel ez elött.
2017. jún. 26. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Omega 3 kapszula nem antidepresszáns! Ezt most is kellene szedned, és gingsenget, B vitamint. Igyál zöld teát.
2017. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A zöldtea megvan, mert csak azt iszom. Az Omega3 kapszulát pedig pszichiáter javasolta, mint az antidepresszáns egyik alternatíváját, ha nem szeretnék semmiféleképpen gyógyszert szedni. Kúra szerűen kellett szednem, időközönként.
2017. jún. 26. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alternatíva pont attól alternatíva, hogy más.
2017. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom...oké elírtam, ne haragudj...de most tényleg ez a lényeg?
2017. jún. 26. 21:42
 7/8 Execlor válasza:
pszichológussal is beszéltél erről?
2017. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem. De nem segített sokat, mert konkrét választ nem kaptam, csak hogy, ha ismétlődne, mindenképpen menjek orvoshoz. Orvoshoz mentem egy idő után, de semmi.
2017. júl. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!