Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit éreznek esés közben azok...

Mit éreznek esés közben azok az öngyilkosok akik magas ház tetejéről ugranak le?

Figyelt kérdés

Mennyi az esély, hogy túlélik pl ha kiugranak egy 10 emeletes házból?

Vajon megbánják már az esés közben? És hogy van merszük kiugrani?

Én egy 10 emeletesben lakom, és nálunk sok az öngyilkosság. A napokban is történt egy, akit ismertem. Nem tudom elhinni, hogy nem lehet megoldani a problémát és ez legyen a megoldás.


2017. júl. 1. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Igazából ha nem vagy nagyon mélyponton és nem vagy depressziós, akkor nem tudod átérezni hogy mit érezhetnek azok, akik leugranak. Nem is a probléma elől menekülnek ők, hanem inkább az a kínzó keserű érzés amit éreznek.

Szerintem ugrás közben a 99%-uk megbánja hogy megtette.

2017. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az egyik legdrasztikusabb megoldás mert ha leugrott hiaba banja meg nincs vissza út.
2017. júl. 1. 08:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezért ez a legjobb megoldás.

Remélem sose fogog megérteni

2017. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10%
Nem feltétlenül bánja meg hiszen ha belegondolunk, akkor nagyon nagy gaz lehet ha leugrik. Bizonyára totálisan nincs kihez fordulnia. A legnagyobb osztonunk az elet ösztön. Pl nem tudod bent tartani a levegodet míg meg nem halsz mivel az agyad kapcsol h nem kene. És ha azt egy ember legyőzi azt az ösztönt, akkor már ninvs vissza ut. De persze biztosan vannak olyanok akik megbanjak. De nem kerdezheted Meg tőlük majd ha csak a pokolra jutsz. Mivel ők ott vannak.
2017. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.Ha neked nincsenek öngyilkos gondolataid(szerencsére),akkor sose fogod megérteni ezeket az embereket.Abban viszont nem értek egyet,hogy 99%-uk meggondolja magát.Aki nagyon elhivatott és biztosan tudja hogy megakar halni,az nem gondolja meg magát csak várja,hogy földet érjen és vége legyen az életének.
2017. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Lidia0303!Ez nagyon gonosz megjegyzés volt!Miért kerülnének az öngyilkosok a pokolba??
2017. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes, hogy ugras utan megbanjak, mert bepanikolnak, de az a kerdes, hogy halaluk utan is banjak-e.
2017. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Tudod mit éreznek szabadesés közben? Súlytalanságot :D Egyébként szerintem nyugodtan vehetjük nullának a túlélés esélyét egy 10 emeletesből való zuhanásnak.
2017. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: 2% esély simán van a túlélésre.
2017. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem fejjel csapódik a betonba, akkor simán túl lehet élni. Az más kérdés, hogy egy életre lenyomorodik, és akkor már tényleg cs@szh@ti. A túlélők közül sokan elmondták, hogy megbánták az ugrást. Kimutatták, hogy páran már a levegőben szörnyethalnak. És, aki nem fejjel fúródik az aszfaltba, az még élhet is egy kis ideig, bár túl sokat már nem érzékel a világból. Azt el tudom képzelni, hogy el lehet jutni egy olyan fokú kétségbeesésig, hogy a halál tűnik a legjobb megoldásnak. De azt nem tudom felfogni, hogy miért fájdalmas, erőszakos módszert választanak, amikor olyan is van, hogy békésen elalszik az ember. Nem fáj neki semmi, nem vérzik, és akár még zenét is hallgathat közben.
2017. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!