Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok olyan kérdéseket/besz...

Tudnátok olyan kérdéseket/beszédtémákat mondani, amelyek segítenek a relaxációban és a fej "kiürítésében"?

Figyelt kérdés
Tudom elég furcsa kérdés, de ez a szituáció: A barátom mostanság elég stresszes meg fáradt és arra gondoltam, hogy adok neki egy nyugtató masszázst és közben szeretnék szellemileg relaxáló témákról beszélni vele vagy kérdéseket feltenni, amiktől jobb kedve lesz és utána felfrissül. Tudnátok ilyen kérdéseket/témákat felhozni? Akár 1-2 nyugtató mondatnak is örülök, amikkel jó közérzetet tudok neki varázsolni. Előre is köszönöm!

2017. júl. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak te ismered a barátod, neked kell tudnod, hogy mi az, ami megnyugtatja, ellazítja őt.

De főleg olyasmiről próbáljatok beszélgetni, ami nem juttatja eszébe a napi stresszt.

2017. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a csuklyásizmot nyaktól lefelé végighúzkodni, és közben csöndben maradsz, ő maga fog elkezdeni beszélni arról, ami épp feszültséget okoz benne.
2017. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 boma204 ***** válasza:

Figyeljen befelé. A szívébe.

Vagy én gyakran elképzelem, hogy egy porszívó kiszívja a felesleges gondolatokat.

Beszédtémånak meg egy kellemes nyaralást felidézni. Vagy feldobni olyan témát :mit csinálunk, ha nyerünk a lottón?!?

2017. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!