Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más szavakat hallok, mint...

Más szavakat hallok, mint amik elhangzottak, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap összevesztem a párommal, mert valakinek mondtam valamit és azt állítólag szinte üvöltve, haragos stílusba mondtam, de szerintem nem én tök normálisan beszéltem mindenféle harag nélkül. Pedig szerinte sokat üvöltözök, én ilyenre nem emlékszem. Nyugodt típus vagyok.

Másnap beszéltünk telefonon és "mondott" valamit ami rosszul esett, mármint nem tudom a szavakat felidézni, csak hogy annak mi volt a mondandója. Van a telefonomon hívásrögzítő és visszahallgattam, hogy hátha nem is volt olyan bántó. Viszont a felvételen semmi ilyen nem hangzik el, vagyis hallucináltam, mert nem mondott olyat, nem értem, nagyon megijedtem. Lehet, hogy máskor is megtörtént ez és lehet, hogy tényleg üvöltöttem? A másik, hogy elég sok gond van a memóriámmal, gyakran ellenőrzök mindent, hogy az ébresztőt felhúztam-e, mert tudom, hogy felhúztam, de nem vagyok benne biztos, hogy az ma történt vagy például ha valaki beszél hozzám néha fel sem fogom, mert reagálok, de nem emlékszem mit mondott. Valamelyik nap egy időpontot kértem, amit leírtam egy papírra és utána azon gondolkoztam, hogy biztos, hogy jól írtam le? Visszatérve az előzőekre, lehet, hogy tényleg üvöltözök és nem tudok róla? Ez nagyon megijeszt. Észlelt már valaki ilyesmit, félek, hogy elmegy az eszem és észre sem veszem. :(



2017. júl. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiaterhez. Szetintem meg idoben segit neked
2017. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, pszichiáterhez vagy neurológushoz menj. Esetleg első körben háziorvoshoz, aki be tud utalni megfelelő helyre.
2017. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!