Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A varázsgombát csak akkor...

A varázsgombát csak akkor szabad használni ha stabil a lelki állapota az embernek, boldog?

Figyelt kérdés
azt mondják hogy ha nem vagy boldog az életedben akkor nem ajánlott mert rossz tripped lehe tőle.Ez ugy értendő komolyabb depresszió? én nem vagyok sulyos depressziós már, de még mindig nem az igazi az érzelmi világom, nekem nem ajánlott?

2017. júl. 14. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg az aktuális lelki állapot befolyásolja a hatását, így ettől függ, hogy milyen lesz a trip, de sajnos nem lehet előre tudni, hogy kiből mit hoz ki. Azért egy 4-8 órás utazás alatt nagyon sok mindennel szembetalálkozhatunk. Ha először fog ilyet használni mindenképp egy tapasztaltabb emberrel együtt utazz és legyen veletek valaki, aki tiszta marad, hogy ha kell, akkor be tudjon avatkozni. Ha bad triped alakulna ki, hagyd, hadd történjen, engedd át magad neki, úgy gyorsabban vége lesz. Vagy ha tudod tudatosítani, hogy ez most egy bad trip, nem a valóság, akkor fogod tudni irányítani is.
2017. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. nincs olyan ismerősöm aki már gyakorlott az nagy baj? De barátokat biztos hívok majd hogy vigyázzanak rám.
2017. júl. 15. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd a francba és mérlegelj. Nekem is volt depresszióm de nem a drog fogja legoldani. Menj el dokihoz antidepresszáns segít illetve inkább próbálj sportolni. Ha nincs pénzed konditeremre menj el futni. Vagy ha nem vagy edzésben akkor egy 30 perc séta látszebereket az utcán plusz a mozgás endorfont szabadít fel. Nem bűncselekmény és ha futsz egy 20-30 percet már legalább olyan jó állapotban leszel a következő 6-8 órában...
2017. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azert akarom kiprobalni hogy megoldja.Sportolas utan es kozben is depresszios vagyok kicsit jobb kedvem lesz tole de lb ugyan olyan
2017. júl. 15. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Antidepresszánst neee! Bármit, csak azt ne!!!

Egyébként a Feldmár András kezelt depressziót pszichotikummal.

2017. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell aggódni.

A varázsgomba segít enyhíteni a depressziót tüneteket.

Tehát egyetlen adag psilocybin több hónapon át képes elnyomni a depressziót.


[link]

2017. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!