Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Anafranil (25 mg) antidepresszánsról? 20 L

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns. Bulémiara adják főképp. Gondosan be kell tartani az orvos utasításait. Nem szabad önkényesen abbahagyni. Vedd nagyon komolyan. Társakkal levelezhetsz, a Bura.hu -n.
2010. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!


Nekem nagyon erős,mindennapi fejfájás miatt írta fel ideggyógyász.A 6. levélnél tartok,napi 2 szemet kell bevennem.Mellékhatása van,szédülés,alacsony vérnyomás,fáradékonyság,szexuális zavarok(orgazmus teljes hiánya)...:(:(:(...Viszont a fejem azóta csak 4x fájt.

Fél évig kell szednem,ha a fejfájás nem jelentkezik,abbahagyhatom!

Van esetleg valakinek konkrét tapasztalata a gyógyszerrel kapcsolatban???

2010. máj. 21. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről speckó nincs, de ha elfogadsz egy tanácsot, keress fel egy fejfájás ambulanciát. Nem akarom a doktor bácsit bántani, de nekem furcsa, hogy antidepit ír fejfájásra.

Én anno évekig migrénes voltam, hektó számra ettem a gyógyszereket. Aztán elmentem egy fejfájás ambulanciára, ahol beállítottak 3 gyógyszert. Ezeket kellett végig szednem, majd amikor elfogytak, tényleg elmúlt a migrén is, meg a fejfájás is. El sem hittem, hogy tudok gyógyszerek nélkül létezni. Szóval szerintem keress fel egyet.

2010. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szorongásos depresszióra írták,én is kb. két levéllel szedtem. Nekem bevállt, de nagyon székrekedésem van tőle. Egyébként fájdalomcsillapításra is szokták adni, főleg ha lelki eredetű migrénre gondolnak az orvosok.
2010. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!