Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen hogyan lehet változtatni/...

Ezen hogyan lehet változtatni/megszüntetni?

Figyelt kérdés

Most fogok gimibe menni és eléggé félek :S Nem vagyok jó barátkozásban,sőt rettenetes amit művelek.Folyton zavarban vagyok és motyogok,izzadok és előbb-utóbb rosszul leszek :/ Beiratkozásnál is majdnem lefordultam a székről,de anya szerint csak a melegtől volt.Hát igen,a melegtől görcsölt a hasam marhára és szédültem nem is kicsit.De lehet,hogy igaza van,ki tudja.

Nem merek idegenekhez szólni,nem merek idegen helyen megmozdulni és nem is kérek semmit.Úgy kell nekem mondani,hogy gyere be :D Múltkor mikor barátnőmnél voltam a ház küszöbén álltam kb.10 perce,mert nem mertem bemenni + a kutya sem hagyott elmenni xD

Egy felkészítős tanár köszönt nekem az utcán (előző héten) én meg ijedtemben annyit mondtam,hogy:

-Öhh...öh..HEllÓ!

Azt hitte elsüllyedek szégyenemben X'D

Folyton azon gondolkodom,hogy ki mit gondol róla,jajj..most biztos hülyeséget mondtam,szerintem hazudik és nem is szeret...biztos rólam beszélnek.

Szóbelin is folyton a padot néztem és rugdostam a pad lábát(egyszer azt hittem,hogy a tanár lábába rúgtam bele :/)

Mindenhol ezt csinálom,ha beszélni kell.Ha írni kell,akkor meg max.a víz folyik rólam és rosszul vagyok (bár ez tantárgytól,helyszíntől is függ!)


Szeretném ezt megszüntetni,mert elegem van,hogy egy rendes szót alig tudok kinyögni.Nem tudok rendesen teljesíteni tőle és a barátkozást is gátolja!


Ötletek ? :S Mivel lehet ezt megszüntetni ?Mi lehet ez ?

15l



2017. júl. 16. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Ez lámpaláz,nekem is ez van felelésnél, ha az osztály előtt kell mondanom valamit, legyőzni pedig hat igazság szerint nem tudom hogyan kell mert még én se tudtam legyőzni de én elvagyok a saját kis vilagomban és nekem így jó🙂
2017. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez természetes dolog, vannak emberek, akik könnyebben zavarba jönnek, mint mások. Próbálj meg nem előre bestresszelni, ha meg véletlenül valami "ciki" dolog történik, próbáld meg elfelejteni minél hamarabb. Ne agyalj azon, hogy mit gondolnak rólad mások, teljesen felesleges, úgyse fogsz rájönni. :D Talán érdemes lenne beszélned egy pszichológussal, egy szakember biztosan tud olyan relaxációs technikákat, trükköket, amik segítenek kezelni az ilyen helyzeteket.
2017. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!