Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Hogyan lehetne...

Mi lehet ez? Hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés

A problémám már régóta fennáll,de most már kezd zavarni.Folyton azt hiszem,hogy figyelnek.Letakarom a laptop kameráját,mert félek,hogy figyelnek vagy hogy felveszem magam és kirakom netre(hogy hogy,azt nem tudom :D).Esténként mindig a sarkokat,falakat bámulom,hátha lesz ott valaki.Félek kidugni a takaró alól a lábamat,kezem,mert ,,mi van ha este levágja valaki''.A fülemet szintén betakarom,nehogy belemásszon valami.

Szeretem a sorozatokat(néha animéket is nézek),és mikor rákeresek pár szereplőre,karakterre és valami cikis vagy perverz dolgot nézegetek,akkor mindig olyanokat képzelek,hogy ,,mi van ha látják és kiröhögnek vagy mérgesek lesznek''... :S

Ha egyedül vagyok,akkor mindig beképzelek magamnak hangokat,vagy megijedek a kinti zajoktól.

Este szintén ez van.Kiskorom óta minden este becsukom az ajtót(max.akkor nem,ha nyitva van az ablak és mindig kinyitódik),azért hogy ha zombiapokalipszis lesz vagy valami,akkor ne tudjanak bejönni(vagyis régebben képzeltem ezeket,egyszerűen félek,ha nyitva van,biztonságot nyújt számomra pont mint a takaró)

Ha csak ülök a szobámban,akkor is mindig hátranézek O.o

Ha este meghallok valami zajt,ami megijeszt,akkor mindig elindít egy afféle lavinát.Pl.este leesett egy műanyag zacskó a polcomról(nem volt kinyitva az ablak),és nagyon megijedtem.Zakatolt a szívem és utána lépteket hallottam(vagy a szívverésemet,nem tudom).Egyre rosszabb lett,folyt rólam a víz,meg sem mertem mozdulni,úgy vert a szívem,hogy azt hittem,hogy engem a mentő fog elvinni.Marha rossz volt és alig aludtam :S

Elegem van már ezekből,de nem tudom,hogy miért van.Még senkinek sem mertem ezekről mesélni,félek,hogy bolondnak néznének(bár a leírásból eléggé annak tűnök...).

Nem tudom,hogy mit tegyek,mert félek!Ez az oldal tűnt a legmegfelelőbbnek jelenleg,ezért fordultam ide,hátha kapok egy pici segítséget.


16L



2017. júl. 14. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem bolondság, nekem pánikbetegségnek tűnik, pszichológust kellene felkeresned, megfelelő segítséggel néhány hónap alatt kigyógyulsz belőle.
2017. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekkorod volt?
2018. jan. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!