Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baratnom ellopta a szulei...

Baratnom ellopta a szulei Frontinjat es bevett belole egyet. Mit tegyek hogy megakadajozzam hogy tobbet szedjen?

Figyelt kérdés
Elotte egy oras monologot tartottam arrol neki hogy meg ne tegye mert borzasztoan veszelyes es addittiv szerek ezek.Tudja nagyon jol hogy veszelyes es azt is hogy sajat kornyezetemben tapasztaltam ilyet es ezek ellenere is bevette. Nagyon fontos nekem es nem akarom hogy raszokjon vagy bajba keveredjen . Segitsetek

2017. júl. 18. 11:10
 1/5 vantel ***** válasza:

Pszichológus tud segíteni.

Ellenben egész életeteket ez a jelenség elkiséri

2017. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jart mar pszichologushoz..de en szeretnek neki segitenin. Azt mondta nem csinalja soha tobbet de felek hogy igen
2017. júl. 18. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg szüksége lenne valamilyen gyógyszerre, ha ennyire be akarta venni. Menjen el pszichiáterhez.
2017. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem be kene tiltani az osszes ilyrn gyogyszert bert baromira nem megoldas a problemara csak a problema elnyomasa..emberi eleteket,csaladokat tesz tonkre nap mint nap
2017. júl. 18. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek fontos szerepe van a terápiában, mivel annak a kiegészítője, segít helyreállítani a mentális betegségek okozta elváltozásokat az agyban, és helyreteszi a hormonszintet is (boldogsághormon, kötödési hormon stb.) De felírt gyógyszeren kívül soha semmit sem szabad szedni. Ha a barátnőd úgy érzi szüksége van rá, akkor keressen fel egy szakembert és kérdezze meg, hogy mit lenne tanácsos szednie, írasson fel, járjon továbbra is terápiára.
2017. júl. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!