Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni? Pszichésen...

Mit tudnék tenni? Pszichésen nagyon kivagyok, pánikbetegségem eldurvult, mi segítene?

Figyelt kérdés
15 éve küzdök különféle betegségekkel, köztük végstádiumú veseelégtelenséggel gyerek korom óta és nem kaphatok új vesét sem, a társbetegségeim miatt. Pánikbeteg lettem a normál betegségek miatt és Xanax 0,5-öt szedek/szedtem 0,5 mg-osból 6-ot naponta, az elmúlt hónapban volt egy durva pánikrohamom, amibe majdnem belehaltam. Mivel magasvérnyomásom is van a roham hatására 220/120-ra ugrott a vérnyomásom a pulzusom 140 volt 10 xanax után ez normalizálódott 140/90 65-re. Azóta félek és napi 10x05 xanaxot szedek. Mit csináljak? 29 éves vagyok, szüleim támogatnak, de a sok betegség, műtétek az állandó dialízis kikészít. Szeretném legalább, ha pszichém rendbejönne, pszichiáter erre antidepresszánst írna, nem változtatná meg a személyiségemet, tanulási képességemet, gondolkodásomat? Ettől félek nagyon...

2017. júl. 25. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlom, hogy keress fel egy pszichiátert, ha megteheted akkor magánban, ha nem akkor OEP keretein belül, majd ő eldönti van-e szükséged antidepresszánsra. Egyébként a legtöbb közülük nem okoz torzulást a személyiségedben, gondolkodásodban.
2017. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tul magas a toleranciad a xanaxra. Probald csokkenteni, ugy jobban hat hosszabb tavon. Az antidepi masfel honapig csak fokozza a depit. :( de menj el a dokihoz, o tobbet segithet mint en
2017. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Mindenképpen szedjél antidepresszánst. Sokat segít. Jó doki a legmegfelelőbbet írja fel neked. Egyből ne várj csodát, de kitartás és sokkal jobb lesz. Drukkolok neked.
2017. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeretném legalább, ha pszichém rendbejönne, pszichiáter erre antidepresszánst írna, nem változtatná meg a személyiségemet, tanulási képességemet, gondolkodásomat? Ettől félek nagyon...


Rovid valasz: De, megvaltoztathatja, ezek a szerek brutalisak es rengeteg egeszsegugyi problemat okozhatnak, koztuk permanens agyi es idegrendszeri karosodast is. Az, hogy kinek mit okoz csak szerencse kerdese. Orosz rulett az agyaddal.

2017. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerezz egy kisállatot.... leginkább kutyát. :) Nő vagy férfi vagy? Szerintem amúgy ne aggódj ezek miatt, az orvos csak tudja...
2017. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!