Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom, vagy csak...

Lehet valami bajom, vagy csak kimerült vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan mintha az életem két fázisból állna,amikor tök boldog vagyok akár szingliként és van amikor minden sz..r.Tehát az elmúlt két napba alig ettem,amit szeretek azt se kivántam,de amit utálok abból ettem egy picit,nagyon kimerültnek érzem magam,ha nem dolgozom akkor sokáig alszom,ingerült vagyok,aggreszív bántó hangnembe beszélek másokkal amit szeretek csinálni azt is csak nagy megeröltetés unalom árán csinálom.És van olyan amikor ez nincs teljesen nyugodt vagyok,nem vagyok agreszív se.Ez valami pszichológiai probléma vagy csak egy párkapcsolat hiánya ? 2 éve volt utoljára barátnőm.
2017. júl. 28. 17:50
 1/1 anonim válasza:

Mintha magamat hallanám... Hát, szerintem elsősorban keress fel egy pszichológust, hogy rendbe tudd szedni magadat. Szerintem párkapcsolat hiánya okozza.


f/19

2017. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!