Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem valami nagy bajom...

Azt hiszem valami nagy bajom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez olyan,mint az alvási paralízis,csak a lény nem megölni akar,hanem szeretetet adni.Legtöbbször a mellkasomon ül (pont,mint az alvásparalízis sok esetében),de nem bántani akar. Sokkal inkább ölelgetni,puszilgatni kezd és valami furcsa nyelven beszél hozzám.Legnagyobb döbbenetemre értem.Azt mondja el nekem,mennyire szeret,büszke rám és bízik bennem.Hogy ő mindig itt lesz számomra. Megszokott, hogy a hajamba túr,ahogy a barátom szokta ezt.

Eljutottam odáig,hogy ez már nem halálra rémít,hanem inkább sírhatnékom van a gyengédségtől,a tudattól,hogy a lidérc így törődik velem.


Nagyon-nagyon félek magamtól,ez biztos, hogy nem normális.Mit tegyek?Szakemberhez forduljak? Csak velem történik ilyen?


2017. júl. 26. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Max pszichológushoz,de pszichiáterhez ne,szerintem ez alvási paralízis,de ennek az ölelgetős lidércnek valami rejtet oka lehet.
2017. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez! Ez nem alvási paralízis lesz-
2017. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb pszichológus,ennek valamilyen lelki oka lehet,ha valami súlyos pszichiátriai bajod lenne,nem írnál ki kérdést,előbb pszichológus.
2017. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!