Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sztk pszichológushoz kell...

Sztk pszichológushoz kell háziorvosi beutaló?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztk pszichológushoz sztk pszichiáter szokott beutalni, mint a terápia része. Viszont őhozzá is jó ha van háziorvosi beutaló, mert akkor ő kivizsgáltat testileg is.

De ha ismersz ilyen pszichológust, hívd fel telefonon.

2017. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
időpont kérés miatt mindenképp fel kell hívnod a pszichológust,szerintem mindenhol csak időpontra mehesz.Beutalóban nem vagyok biztos hogy kell,én pszichiátertől mentem oda,pszichiáter"leszólt" hogy megyek.
2017. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi és pszichiáterhez kellett neked beutaló?
2017. nov. 23. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez nem kell beutaló
2017. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Még egy utolsó kérdés. Időpont kell szerinted vagy elég ha csak odamegyek ahova helyileg tartozom?
2017. nov. 25. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Időpont kérés elég változó,általában elég az ha korán odamégy a rendelési idejében és akkor be is jutsz.De van aki kifejezett időpontra dolgozik,van akinél tanácsos kérni,de olyan is volt hogy meg se próbáltak adni mert ugyse tudták volna betartani.
2017. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!