Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A húgom piromániás?

A húgom piromániás?

Figyelt kérdés
Ez ma történt. Bent ülök a nagyszobában nézem a tv-ét. Hívom a hugit, ja ő 10 én 12 nem jön... csönd van, kimegyek hát látom, hogy a húgom a kisszobában ül nekem háttal megyek nézem akkor gyújtott meg egy papírt a földön..... rohanok ki lavor víz.. eloltottam, utána meg lekevertem egy nagy pofont neki. Kérdezem miért csinálta ühh ühhhh semmi értelmes válasz.. Felhívtam anyut amint tud jön haza. Kétségbe vagyok esve, mi van ha nem veszem észre, ha nem megyek ki... bele sem merek gondolni. Most innentől fogva el kell dugni a gyufát és az öngyújtót és át kell néznem nem hoz-e haza valahonnan... Ti hallottatok már ilyet? Innentől fogva rettegés lesz az életem???
2017. aug. 1. 11:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért ne rettegj, nekem is volt ilyen időszakom kiskoromban. Egészséges vonzalom a tűz iránt. Elmúlik, ne aggódj.
2017. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális hogy egy gyerek tüzeskedik... A gyufát és az egyéb veszélyes dolgokat meg ALAP dolog eldugni ha egyedül van otthon két kisgyerek, akármennyire jólneveltek.

Tanulni fog a hibájából, nem kell ennyire komolyan venni.

2017. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális. Érdeklődik mint mindenki. Én Kicsit pirós vagyok ,de tudom hogy mikor hol a határ.Nem gyújtok ki kukákat és ősszel sem én gyújtom fel a mezőn a száraz füvet. Egy papír nem komoly ,csak mostanában kicsit gyakrabban kell figyelni rá. Nem bámulni kell a nap minden percében ,de ne maradjon mondjuk otthon egyedül mert a tűzzel sokszor vannak bajok főleg ha mondjuk kicsit több a papír vagy rá fúj vagy önt valami olyat amit nem kéne.
2017. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!